Kūrybos namuose modeliavimo varžybos    

Kūrybos namuose Kuršėnuose surengtos lėktuvėlių modelių varžybos „Žvitri akis, taikli ranka“.

Pavasaris persirito į antrąją pusę. Kūrybos namų mokiniai sutarė truputį pajudėti, prasiblaškyti, rankos taiklumą, akies aštrumą išmėginti. Varžybas sugalvojo ir jas įgyvendinti ėmėsi pradinio modeliavimo būrelio ugdytiniai.

Pradinio modeliavimo būrelio nariai mokė kitų būrelių vaikus skraidinti lėktuvėlius į taikinį (vartus) ir ruošėsi varžyboms „Žvitri akis, taikli ranka“. Buvo vaikų, norinčių varžyboms pasidaryti savo lėktuvėlius. Tai su malonumu padėjo padaryti pradinio modeliavimo būrelio vaikai ir jų mokytoja.

Norinčių išbandyti rankos taiklumą netrūko, o varžybų dieną pasivaržyti panoro itin daug vaikų. Kaip sakoma, geras pavyzdys užkrečia.

Varžybos baigėsi. Nugalėtojai apdovanoti diplomais ir medaliais, taurėmis. Nebuvo nuskriausti ir kiti dalyviai – jiems atiteko saldūs medaliai.

Pirmojo modelio nugalėtojas –  Ridas Noreika (medžio drožyba). Antrąją vietą laimėjo Vilius Radionov (medžio drožyba), o trečiąją – Kristijonas Keras (pradinis modeliavimas).

Antrojo modelio nugalėtoja – Ema Griciūtė (pynimas). Antrąją vietą laimėjo Rugilė Ivoškevičiūtė (siuvimas), o trečiąją – Grantas Čiubkovas (medžio drožyba).

Trečiojo modelio nugalėtojas buvo pripažintas  Ernestas Valentinas (pradinis modeliavimas). Antrąją vietą pelnė Neringa Sutkutė (siuvimas), o trečiąją – Armandas Vembutas (medžio drožyba).

Pradinio modeliavimo būrelio vaikai ir mokytoja dėkoja direktorei Nijolei Pocienei, Vytautui, Aistei, Editai, Aidui, padėjusiems pravesti varžybas.

Janina DMITRIJEVA                                         

Pradinio modeliavimo mokytoja

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts