Kuršėnuose pareigūnai aptiko beveik 1000 dėžių degtinės

Šiaulių apskrities kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai stiprina kovą su nelegalia alkoholio prekyba ir šią savaitę sulaikė įspūdingą kiekį degtinės be banderolių.

Antradienio rytą Šiaulių apskrities policijos pareigūnai Kuršėnuose, sandėliavimui skirtoje patalpoje, aptiko didelį kiekį nelegalios degtinės – iš viso 906 dėžes, į kurias sudėti litro talpos buteliai be banderolių. Iš viso – 5430 litrų alkoholio.

Pareigūnai skaičiuoja, kad radinio vertė gali siekti beveik 60 tūkst. eurų.

Policija sulaikė tris įtariamuosius. 32 m., 38 m. ir 54 metų šiauliečiai niekur nedirba. Vienas iš jų (38 m.) jau anksčiau turėjęs reikalų su policija. Nei vienas kol kas neatskleidžia, ką ketino daryti su turimu alkoholiu.

Policija aiškinsis iš kur atgabenta degtinė, ar ji originali, kaip buvo ketinama ją realizuoti. Įtariamiesiems gresia bauda arba laisvės apribojimas iki 5 metų. Tyrimui vadovauja Šiaulių apygardos prokuratūra.

Šiemet tai didžiausias sulaikytas nelegalios degtinės kiekis Šiaulių apskrityje.

Vasaros pradžioje Joniškyje pareigūnai aptiko 180 litrų degtinės be banderolių. Po tyrimo paaiškėjo, kad tai buvo ne originali degtinė, o padirbtas alkoholis.

Video – https://youtu.be/MLlctP7JVi8

Total
0
Dalinasi
Related Posts