Kuršėnų kūrybos namų vaikų vasaros stovykla

Kuršėnų kūrybos namai rugpjūčio 22–26 d. vykdė Šiaulių rajono savivaldybės vaikų vasaros poilsiui organizuoti laimėtą projektą „Skautiškos vertybės po vasaros dangumi“.

Projektas tęstinis, todėl šiemet į stovyklą buvo pakviesta didžioji dalis vaikų, kurie  dar nėra buvę stovyklose. Projekto tikslas – skatinti paauglius turiningai leisti laisvalaikį, domėtis, pasimokyti, bendradarbiauti ir bendrauti.  Kaip ir pernai, į šių metų stovyklą buvo pakviestos keturios  skautės iš skautiškosios draugijos, susibūrusios  L. Ivinskio gimnazijoje. Kūrybos namų mokiniai  prieš naujus mokslo metus patyrė vasariškų nuotykių Virvytės ir Balsių stovyklose. Stovyklautojų įgūdžiai buvo tobulinami atliekant užduotis, kurios  reikalauja ištvermės, atsakomybės, pagalbos ir supratimo šalia esančiam. Stovykloje vaikai aktyviai dalyvavo įvairiuose sportiniuose užsiėmimuose: plaukė baidarėmis, vandens dviračiais, lynų trasose, žaidė judriuosius žaidimus,  rungtyniavo golfo, šaškių, šaudymo iš lanko aikštelėse. Žygis į Viekšnių miestelį papildė  žinias apie mūsų šalies miestelius. 
Stovykloje visi dalyviai patyrė gerų emocijų, jautėsi reikalingi, nyko ribos tarp socialinę atskirtį turinčių vaikų. Kadangi stovykla organizuota specialiai vaikų vasaros poilsiui pritaikytose erdvėse, vaikai buvo maitinami sveikai, gyveno gražiai įrengtame malūno pastate.
Penkios dienos prabėgo labai greitai. Vaikai išvyko su klausimu: ar galėsime dar į stovyklą?
Dėkojame Šiaulių rajono savivaldybei už suteiktą galimybę tikrai nemažam vaikų būriui patirti vasaros atostogų malonumus vienoje iš geriausių Lietuvos vasaros vaikų stovyklų.

Kuršėnų kūrybos namų vyr. mokytoja Rasa Poškienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Gripas traukiasi

Sergamumas gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis (ŪVKTI) Šiaulių apskrityje pastarąsias dvi savaites mažėja. Sergamumas mažėja Nacionalinio…