Kuršėnų jaunimas sėmėsi sveikos gyvensenos patirties   

Šiaulių rajono savivaldybės sveikatos biuro kvietimu Kuršėnuose lankėsi Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė.

Simonas dalyvavo susitikimuose su Šiaulių rajono mokyklų mokiniais ir Jaunimo centro ,,Atviras“ lankytojais.
Vaikinas, kadaise buvęs padauža, dėl blogo elgesio, vengimo mokytis ir svaigalų vartojimo išmestas iš kelių mokyklų, dabar yra blaivaus gyvenimo šalininkas, blaivių pramogų organizatorius, savo pavyzdžiu įkvepiantis gyventi kitaip bei nepasiduoti aplinkos poveikiui.

Pernai kovo mėnesį Simonas Dailidė buvo išrinktas Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentu ir tapo autoritetu ne vienam paaugliui. S. Dailidė susitikimuose su moksleiviais dalijosi savo patirtimi ir skatino juos rinktis linksmą, tikrumo ir atsidavimo idėjai kupiną sveiką gyvenimą, kvietė aktyviau savanoriauti sveiką gyvenseną skatinančių organizacijų renginiuose: festivaliuose ir sveikatingumo stovyklose.
Simonas papasakojo, koks jis buvo paauglystėje, kaip buvo įsitraukęs į padaužišką gyvenimą, apie savo veiklą šiuo metu ir kaip atsisakius žalingų įpročių pasikeitė draugai ir visas jo gyvenimas. Pristatė, kiek daug galimybių dabar jaunimas turi ir gali save išbandyti įvairiose „blaiviose“ veiklose. Simonas ragino mokinius būti aktyvius, pasitikėti savimi, nekelti klausimo „Ką veikti?“, o imtis iniciatyvos ir pamiršti žalingus įpročius.

Mokiniams buvo smagu pabendrauti su jaunu žmogumi, kuris gyvenime patyrė blogų ir gerų išbandymų.

Dėkojame Simonui ir jauniesiems klausytojams, tikėdami, jog dauguma jų pasirinks tiesų, šviesų gyvenimo kelią!

Irina VIDŽIŪNIENĖ

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts