Kuršėnų bibliotekoje šurmuliavo jaunimas   

Beveik visą birželį Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteka buvo kupina vaikų juoko, vasariškų įspūdžių, jaunatviškos energijos, susikaupimo akimirkų ir naujų potyrių.

Į biblioteką kiekvieną rytą sugužėdavo Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos arba Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro pradinių klasių moksleiviai, lydimi mokytojų.

Ugdymo įstaigos, prasidėjus vasarai, organizuoja trumpalaikes 2–3 savaičių trukmės integruoto ugdymo veiklas ir dienos vasaros stovyklas, kurių metu moksleiviai lankosi įvairiose įstaigose, organizacijose, keliauja, pramogauja, tyrinėja, atlieka praktines užduotis ir kitaip leidžia laiką. Neliko nepastebėta ir biblioteka, kuri, kaip žinia, teikia įvairias inovatyvias paslaugas tobulėjimui, potyriams, atsipalaidavimui, savirealizacijai ir savišvietai. Vaikai bibliotekoje susipažino su bibliotekos fondu, foto meno erdve ir joje eksponuojamomis parodomis, interneto skaitykla, smėlio ir šviesos spalvų staliukais, šviečiančiais molbertais, virtualios realybės akiniais, mokėsi konstruoti su 3D pieštukais, o labiausiai visiems patiko naujausia bibliotekos priemonė interaktyvus stalas-lenta.

Mokiniai, kasdien, pasikeisdami tarpusavyje, turėjo galimybę išbandyti visas bibliotekos teikiamas paslaugas ir dar kartą įsitikinti, kad biblioteka puiki mokymosi, pažinimo ir laisvalaikio erdvė. Laikas jauniesiems ugdytiniams bibliotekoje skriejo turiningai, prasmingai ir greitai.

Karolina JASIUKEVIČIŪTĖ

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja

Total
0
Dalinasi
Related Posts