Kuršėniškius džiugino teatrų šventė „Teatro uždangą praskleidus“  

Dvi dienas kuršėniškius džiugino Kultūros centre vykusi teatrų šventė „teatro uždangą praskleidus“.

Pirmoji šios šventės diena buvo skirta vaikams ir jaunimui. Į Kultūros centrą susirinkę žiūrovai turėjo galimybę išvysti net keturis spektaklius, kuriuos parodė rajono Kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Ikaras“, Užvenčio kultūros centro dramos kolektyvas „Pepinukas“, Akmenės rajono Papilės kultūros namų vaikų teatras „Jurakalnis“ ir Joniškio kultūros centro teatras „Bendraamžiai“.

Po spektaklių žiūrovai ir kolektyvų dalyviai susitiko su Klaipėdos dramos teatro ir „Apeirono“ teatro aktoriumi, buvusiu „ikariečiu“ Ričardu Bartašiumi.

Antroji teatrų šventės diena buvo skirta suaugusiems. Žiūrovai išvydo rajono Kultūros centro teatro „Mozaika“ spektaklį „Mes – Lietuvos vaikai“, Kultūros centro Bazilionų filialo mėgėjų teatro spektaklį „Te niekad saulė nenusileidžia“ ir Kupiškio kultūros centro Skapiškio padalinio teatro „Stebulė“ spektaklį „Lietuvybės lopšys“.

Visi šie teatrai pasirodys ir Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos…“.

Kolektyvus ir jų vadovus su švente sveikino Seimo pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė, rajono vicemeras Algis Mačiulis, Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Vitolda Dovidauskienė, rajono Kultūros centro direktorė Jovita Lubienė ir Kultūros centro vyriausiasis režisierius Zenonas Gestautas. Buvo padėkota aktoriams ir režisieriams bei šios šventės organizatoriams Leontinai ir Petrui Valskiams.

„Kuršėnų krašto žinių“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts