Kuršėniškiai atidarė motociklų sezoną

Kiekvienais metais pirmąjį gegužės savaitgalį skelbiamas oficialus motociklų šiltojo sezono atidarymas. Šiuo metu, esant sudėtingai situacijai dėl karantino, kuršėniškiai simboliškai pranešė apie šiltojo sezono pradžią.

Praėjusį šeštadienį, gegužės 2 dieną, Kuršėnų motociklininkų klubo „Biesa MCC“ nariai ir prijaučiantys šioms dviratėms transporto priemonėms kuršėniškiai lygiai vidudienį išvažiavo į Kuršėnų miesto centrą. Griaudėjančiais motociklais apsukę kelis ratus išsiskirstė į skirtingas puses po 2-3 motociklus. Laikydamiesi keliamų reikalavimų motociklininkai aplankė Džiuginėnų dvarą, Jakiškių dvarą, Pakėvio dvarą, Pakruojo dvarą, Plinkšių dvarą, Šeduvos malūną ir Žagarės dvarą.

Šios idėjos tikslas – priminti gyventojams, jog nuo šiol gatvėse ir keliuose daugės dviračių transporto priemonių, todėl būkime atidesni bei saugokime vieni kitus kelyje.

„Biesa MCC“ klubas kreipiasi į sportinių motociklų mylėtojus prašydami, kad motociklų galią išbandytų tam skirtose vietose, o ne keliuose. Būkime supratingi ir saugokime vieni kitus. Gero sezono!

Motociklininkų klubo „Biesa MCC“ inf.

Klubo „Biesa MCC“ nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts