KRIMINALINĖ SUVESTINĖ 

 Smurtas

Pašvinių kaime, sodų bendrijoje, naktį vykusių išgertuvių metu neblaivus 49-erių vyras sumušė ir grasino nužudyti pažįstamą 50-metę moterį. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis ieškomas.

Kuršėnuose, J. Basanavičiaus gatvėje, namuose, neblaivus (1,12 promilės alkoholio) 35-erių metų pažįstamas vyras sumušė neblaivią (3,00 promilės alkoholio) 43-ejų moterį ir iš jos rankų pagrobė mobiliojo ryšio telefoną SAMSUNG S5570. Nukentėjusioji dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė. Turtinė žala 15 eurų. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Šilėnų kaime, Stoties gatvėje, namuose, vėlai vakare 39-erių metų vyras sumušė neblaivią (2,38 promilės alkoholio) 42-iejų metų gyvenimo draugę. Nukentėjusioji dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė, informuotas specializuotos pagalbos centras. Šeimoje nepilnamečių vaikų nėra. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Lukošaičių kaime neblaivus (2.26 promilės alkoholio) 54-erių metų vyras sumušė neblaivią (2.55 promilės alkoholio) 10 metų jaunesnę gyvenimo draugę. Nukentėjusioji dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigą nesikreipė. Informuotas specializuotos pagalbos centras. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių policijos areštinę.
Gedinčių kaime, Liepų gatvėje, namuose, naktį, neblaivi (1,50 promilės alkoholio) 34-ejų metų moteris sumušė neblaivų (1,83 promilės alkoholio) buvusį 31-erių metų gyvenimo draugą. Nukentėjusysis dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė, informuotas specializuotos pagalbos centras. Šeimoje nepilnamečių vaikų nėra. Moteris sulaikyta ir uždaryta į areštinę.

Šilėnų kaime, Stoties gatvėje, namuose, neblaivus (2,65 promilės alkoholio) 31-erių metų vyras,  suduodamas į galvą mediniu stovu, skirtu malkoms pjauti, sumušė neblaivų (2,11 promilės alkoholio) 56-erių vyrą. Nukentėjusysis, po medikų apžiūros Respublikinėje Šiaulių ligoninėje, galvos žaizdą  gydosi ambulatoriškai. Informuotas specializuotos pagalbos centras. Šeimoje nepilnamečių vaikų nėra. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Vagystės

Kužių miestelio, Žaliojoje gatvėje, vakare, išlaužus lango rėmą,  iš 54-erių moteriai priklausančio buto pagrobti įvairūs juvelyriniai dirbiniai, 800 JAV dolerių ir 40 eurų. Ar turtas draustas tikslinama, signalizacijos ir vaizdo stebėjimo kamerų nėra. Turtinė žala tikslinama.

Čigonų kaime,  iš neužrakinto garažo, priklausančio 64-erių metų vyrui, pagrobtas akumuliatoriaus kroviklis ir priekalas. Turtinė žala – 700 eurų.

Pakoklinės kaime,  išlaužus gyvenamojo namo duris, pavogti 36-erių metų vyrui priklausantys dujų balionas, DVD grotuvas „Samsung“, televizoriaus programų imtuvas, krosnies metalinės detalės. Turtinė žala – 190 eurų.

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts