KRIMINALINĖ SUVESTINĖ

     Smurtas

Žeimių kaime, automobilyje, konfliktas tarp sutuoktinių kilo Naujųjų metų išvakarėse. Jo metu 33-ejų moteris trenkė  kumščiu į veidą bendraamžiui sutuoktiniui. Nukentėjusysis į gydymo įstaigas nesikreipė, tačiua pareiškimą  policijai sausio 4-ąją suraitė.

Kuršėnuose, Daugėlių gatvėje, smurtavo buvęs gyvenimo draugas. Į 25-erių metų moters namus užsukęs metais vyresnis buvęs gyvenimo draugas, su kuriuo bendro ūkio neveda apie  metus laiko, atėjęs pas ją į namus, tampė už plaukų, smaugė.

Kuršėnuose, Vilniaus gatvėje, svečiuodamasis pas pažįstamus asmenis, neblaivus (1,94 promilės alkoholio) 38-erių vyras sumušė  metais jaunesnę gyvenimo draugę. Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į  areštinę.

Kuršėnuose, Žaliojoje gatvėje, namuose, neblaivus (1,75 promilės alkoholio) 61-erių vyras smurtavo prieš motiną. 82-iejų metų moteriai jis rankomis spaudė kaklą. Nukentėjusioji į medikus nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Chuliganizmas

Aukštelkės kaime, prie vandens telkinio, 16-metį vaikiną sumušė pažįstamas 17-metis. Nukentėjusysis dėl veido sumušimo į gydymo įstaigas nesikreipė.

Sukčiavimas

Kuršėnuose, Rūtų gatvėje, gyvenantis 64-erių vyras sausio 8 dieną, apie 10 valandą, pagal internete rastą parduodamo traktoriaus skelbimą, į nurodytą pardavėjo sąskaitą pervedė 300 eurų, tačiau traktoriaus negavo, o su pardavėju susisiekti nepavyksta. Panašus įvykis užregistruotas ir Raseinių rajone. Ar tai to paties sukčiaus darbas, aiškinasi policija.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Kerštas ugnimi  

Sausio priešpaskutinę savaitę Šiaulių apskrities policiją vienas po kito pasiekė  pranešimai apie    Šiaulių rajone, Daugmaudžių miške, sudegintus  medžioklės…