Koronavirusas pasiekė Seimą

Seimo kanceliarija informavo, kad COVID-19 diagnozė patvirtinta vienam Seimo kanceliarijos darbuotojui. Tai patvirtino ir Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė.

Susirgo iš užsienio sugrįžusi vieno Seimo nario padėjėja. Po kelionės, ji dar keturias dienas ėjo į darbą Seime.

Seimo kanceliarija šiuo metu jau yra nustačiusi darbuotojo, galėjusio kelti ligos platinimo pavojų, kontaktus Seimo rūmuose: penki asmenys, Seimo rūmuose su juo turėję tiesioginį kontaktą, paprašyti izoliuotis ir stebėti savo būklę.

Tai, kad Seimo nario padėjėja ėjo į darbą tądien, kai vyko parlamento plenarinis posėdis kelia rūpestį.

Laikinajai Seimo kanclerei V. Servetkienei koronavirusu susirgusi moteris pasakojo kovo 17 dieną daugiausia buvusi kabinete ir neturėjusi daug kontaktų. Ji nurodė bendravusi su keturiais asmenimis Seimo rūmuose.

Sergantis darbuotojas dirbo Seimo trečiųjų rūmų 5 aukšte kovo 12, 13, 16 d. ir 17 d. iki pietų. Patalpos dezinfekuojamos ir imamasi visų apsaugos priemonių.

Dėl teisės aktų reikalavimų Seimo kanceliarija atskleisti vardų ir pavardžių negali.

Šiuo metu Seimo komitetų, komisijų posėdžiai ir Seimo kanceliarijos darbas, kiek įmanoma, organizuojami nuotoliniu būdu. Tokiu būdu darbas bus organizuojamas ir toliau. Ypatingo atsargumo bus imtasi ir organizuojant Seimo posėdžius. Artimiausias jų numatytas kovo 31 dieną. Seimo nariai į posėdžių salę turės ateiti tik balsuoti, o klausyti įstatymų pateikimus ar diskusijas (jei jose nenorės dalyvauti), galės stebėti iš savo kabinetų.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts