Klaudijaus pergalė ir trečia komandinė vieta Jurbarke  

Jurbarko Dainų slėnyje vyko Lietuvos kroso taurės IV-ojo etapo varžybos. Į jas susirinko gausus dalyvių būrys iš visos Lietuvos. Šiose varžybose startavo ir penkiolika Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bei Kuršėnų sporto mokyklos bėgikų.

Trasa buvo beveik be kalniukų, tačiau nelygi, labai klampota, slidoka, nes buvo šlapia, drėgna, kartas nuo karto lynojo, o oras buvo vėsokas, temperatūra siekė apie 9 laipsnius šilumos.

Nuotoliai buvo įvairūs nuo 1 iki 6 kilometrų. Vienas ratukas buvo ilgesnis nei 1000 metrų

Berniukų, gimusių 2004 metais ir jaunesnių, amžiaus grupėje 1000 metrų distancijoje pirmas finišo liniją kirto Klaudijus Kačkis (rezultatas 3:49 minutės), aštuntas parbėgo Kajus Trumpis (rezultatas 4:04 minučitės), o Tomas Poškus užėmė dvyliktą vietą (rezultatas 4:21 minutės). Antrąją vietą iškovojo Erik Černiavski iš Švenčionių, o trečiąją – Daniel Bartusevič iš Vilniaus rajono.

Jaunučių mergaičių, gimusių 2002-2003 metais, amžiaus grupėje 2000 metrų distancijoje penkiolikta buvo Fausta Stulpinaitė (rezultatas 10:02 minutės). Greičiausiai trasą įveikė Marija Jekabsone iš Kauno. Antrąją vietą pelnė Deimantė Kneižytė iš Kelmės, o trečiąją – Deima Janušaitė iš Šiaulių.

Toje pačioje grupėje ir tame pačiame nuotolyje tarp berniukų dešimtas finišavo, startą pramiegojęs, Eimantas Zanizdra (rezultatas 8:03 minutės), dvyliktas parbėgo Eimantas Joniškis (rezultatas 8:18 minutės), Mikas Montvilas užėmė keturioliktą vietą (rezultatas 8:21 minutės), dvidešimtas buvo Karolis Kinderis (rezultatas 8:29 minutės), o Ernestas Tumas liko trisdešimt pirmas (rezultatas 9:09 minutės). Atstumą greičiausiai įveikė Justas Budrikas ir Tomas Bačiulis, parodę vienodą laiką, todėl nugalėtoją lėmė amžius. Nugalėtoju buvo pripažintas J. Budrikas. Trečiąją vietą laimėjo Justas Sažinas iš Švenčionių.

Jaunių merginų, gimusių 2000-2001 metais, 3000 metrų nuotolyje šešta finišo liniją kirto Gabrielė Grigaliūnaitė (rezultatas 15:46 minutės), Samanta Gvozdaitė užėmė septintą vietą (rezultatas 16:16 minutės), o Monika Šerytė liko devinta (rezultatas 17:02 minutės). Nugalėjo Monika Šaltenytė iš Vilniaus. Antrąją-trečiąją vietas pasidalijo raseiniškės Augustė ir Roberta Žikaitės.

Jaunuolių merginų, gimusių 1998-1999 metais, 4000 metrų distancijoje Karina Vlasovaitė parbėgo septinta (rezultatas 21:38 minutės). Pirmąją vietą iškovojo kauniškė Kamilė Vaidžiulytė. Antrąją vietą pelnė šiauliškė Auksė Linkutė, o trečiąją – Ramunė Klybaitė iš Pakruojo.

Toje pačioje amžiaus grupėje tarp vaikinų 6000 metrų bėgime šeštąja vieta tenkinosi Faustas Juozapavičius (rezultatas 26:04 minutės). Nugalėjo Ernestas Danilovas iš Kelmės. Antrąją vietą laimėjo Vincas Jatulis iš Šiaulių, o trečiąją – taip pat šiauliškis Rosvaldas Povilionis.

Tame pačiame nuotolyje tarp vyrų, gimusių 1997 metais ir vyresnių, dešimtas finišavo Arnas Lukošaitis (rezultatas 26:40 minutės). Pirmas distanciją įveikė Simas Bertašius iš Vilniaus. Antrasis finišo liniją kirto marijampoliškis Evaldas Gustaitis, o trečias atbėgo jo komandos draugas Darius Petkevičius.

Atskirų amžiaus grupių nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais, diplomais apdovanoti vaikų amžiaus grupės 1-10 vietų laimėtojai, jaunučių – 1-8 vietų, o jaunių ir jaunimo – 1-6 vietų.

Dalyviai patekę tarp šešiolikos stipriausių pelnė rajonui taškus. Susumavus juos paaiškėjo, kad Šiaulių rajonas surinko 105 taškus ir užėmė trečiąją vietą rajonų įskaitoje. Pirmąją vietą rajonų įskaitoje iškovojo Švenčionys (123 taškai), o antrąją – Šilutė (114 taškų).

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.
SK „Lukas“ nuotr.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts