Keturi svarūs argumentai nuleisti unitazo dangtį

white toilet bowl closeup in the modern bathroom

Unitazo dangčių asortimentas šiais laikais suteikia galimybę išsirinkti modernų bei patogų variantą https://www.laikasnamams.lt/vonios-iranga/klozetai/pastatomi-klozetai. Gal todėl kai kurie žmonės mato jį kaip puikų atlošą sėdėjimui tarsi prieš televizijos ekraną ir gyvendami jo niekada nenuleidžia. Tuo tarpu kita dalis žmonių šį daiktą laiko priešingai, ypatingai vandens nuleidimo metu. Taigi klausimas, ar reikalinga užverti klozeto dangtį, iki šiol diskutuotinas dalykas. Visgi pateikiame kelias priežastis, kodėl tai daryti verta.

Bakterijų kupina dulksna

Kuomet paspaudžiate mygtuką nuleisti vandenį unitaze, susidaro aerozolinėmis išmatų atliekomis bei bakterijomis pripildyta dulksna. Tyrimai atskleidė, jog migla gali pasklisti iki metro atstumu, kaskart nuleidus vandenį. Tai reiškia, kad įvairūs vonios kambaryje esantys paviršiai bei daiktai, kaip dantų šepetėliai, rankšluosčiai, dušo užuolaidos ir panašiai, pasidengia bakterijomis. Jūs taip pat atlikdami tą veiksmą gaunate mikroorganizmų srautą.

Vaikų saugumas

Savo mažamečių saugumu besirūpinantys tėvai tualeto kambario duris apsaugo spynomis, kad vaikai negalėtų patekti į patalpą. Deja, bet vis dar pasitaiko nelaimingų atvejų, kai mažyliai įkrenta į tualetą. Neapdairiai elgdamiesi, žaisdami ar kitaip išdykaudami vaikai gali įvirsti stačia galva ir nuskęsti. Tiesą sakant, kuomet namuose esama mažamečių, vonios kambario durys turėtų būti apsaugotos užraktais. Tačiau jeigu to padaryti neįmanoma ar nenorite, bent jau nuleiskite unitazo dangtį.

Naminių gyvūnų apsauga

Namuose gyvenantys augintiniai mėgsta klozetus dėl gėlo, vėsaus vandens, viliojančio kvapo bei smalsumo, kas gi slypi už šio daikto krašto. Tai yra pagrindinės gyvūnų traukos priežastys. Šunys dažnai nori atsivėsinti vėsiame vandenyje, tuo tarpu katės – žaisti su juo.

Jei dangtį paliksite atvirą, Jūsų augintinis ne tik paskanaus bakterijomis užteršto vandens, tačiau ir ten esančiais cheminių priemonių likučiais. O tai yra ypatingai svarbu, siekiant apsaugoti savo mylimą gyvūną nuo apsinuodijimo ir sveikatos sutrikdymo.

Unitazo dangtis nėra atlošas

Tualeto dangtis buvo sukurtas tik dėl vienos vienintelės priežasties – jo uždarymo. Kai kurie žmonės mėgsta ilgam patogiai įsitaisyti atsiremdami į atvertą dangtį, tačiau tai itin nesveika. Dangčiai skirti uždaryti daiktus, bet tai nėra dekoratyvinis aksesuaras.

Total
0
Dalinasi
Related Posts