Kaziuko mugė Meškuičiuose

Kovo 4-oji – kovų grįžimo į Lietuvą diena. Špokų dieną reikia nors trumpam praverti tvartų duris, pradžiuginti galvijus saulės spindulėliu ir pirmaisiais pavasario garsais. Kad žinotų, jog nebeilgai teks tvarto tamsoje tūnoti…

Iš visoje Lietuvoje vykstančių tradicinių renginių ryškiai išsiskiria Kaziuko mugė, kuri neaplenkė ir Meškuičių miestelio.

Susirinkusiems sveikinimo žodį tarė Meškuičių miestelio seniūnė Jolanta Baškienė bei Šiaulių rajono savivaldybės Tarybos narys Rymantas Norkus.

Meškuičiuose Kaziuko mugė vyko jau devintąjį kartą. Joje buvo galima įsigyti rankų darbo papuošalų, sūrių, naminių kiaušinių, mėsos gaminių, natūralios kosmetikos produktų, saldumynų,  netgi  labai skanaus dar garuojančio bulvių plokštainio. Mugėje sulaukta net 18-os prekeivių.  Renginio metu vyko loterija, kuriai prizus įsteigė mugės prekeiviai.

Koncertavo Meškuičių gimnazijos folkloro būrelio šokėjai ir dainininkai (vadovė Dacė Šimulionienė). Susirinkę net tik pirko ir pardavinėjo, bet mainė ir dovanojo savo atsigabentas prekes ir vaišes.

Kitais metais vyks dešimtoji, jubiliejinė, Kaziuko mugė, todėl jau dabar kviečiame ruoštis ateinančių metų mugei.

Meškuičių filialo inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts