Kariuomenės diena su buvusiu moksleiviu-kariūnu     

Kuršėnų Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai sulaukė ypatingo svečio. Lietuvos kariuomenės dienos proga mokykloje lankėsi buvęs  mokinys, dabar Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanoris Gintaras Kybartas.

Svečias mokiniams papasakojo, kad kariais savanoriais gali tapti Lietuvos Respublikos piliečiai nuo 18 iki 60 metų, o  į šias pajėgas stojantys savanoriai privalo būti pilietiškos ir atsakingos asmenybės.

Išgirdę kariūno žodžius, kad tarnybos pradžioje  kariai savanoriai prisiekia „ištikimai tarnauti Lietuvos Respublikai, negailėdami jėgų ir gyvybės ginti Lietuvos valstybę, jos laisvę ir nepriklausomybę“, mokiniai dar labiau sukluso, pasitempė.
Pasižiūrėję filmuotą medžiagą apie Krašto apsaugos savanorių pajėgų karių pratybas, vaikai sulaukė dar didesnio siurprizo. Į susitikimą su mokiniais Gintaras Kybartas atsinešė didelį krepšį kariškos amunicijos. Vaikai turėjo galimybę pamatyti tikrus kareiviškus batus, pasimatuoti neperšaunamą liemenę, šalmą.

Jaunieji susitikimo dalyviai pasveikino svečią Lietuvos kariuomenės dienos proga ir padėkojo už įdomų, naudingą ir linksmą susitikimą.

Rima KLENAUSKIENĖ
Rimos KLENAUSKIENĖS nuotr.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

PO TO, KAI RAŠĖME    

Pirmąją vasaros dieną Kuršėnuose, Ventos gatvėje, valstybinės reikšmės magistraliniame kelyje A11 Šiauliai–Palanga, pradėjo veikti naujas greičio radaras.  …