Karatistams apie fizinį aktyvumą   

Kuršėnų kyokushin karatė klubas „DAO“ įvykdė Šiaulių rajono savivaldybės sporto paramos projektą „Kokybiško fizinio aktyvumo skatinimas Kuršėnų mieste“.

Buvo suorganizuotas seminaras, kurio lektore buvo kineziterapeutė ir sveikatingumo instruktorė Monika Milieškaitė. Specialistė, seminaro dalyviams, ne tik suteikė žinių apie teisingą sportavimą ir pratimų atlikimo techniką, konsultavo aktualiais mitybos klausimais, bet ir pravedė funkcinę treniruotę.

Jos metu seminaro dalyviai išgirstas teorines žinias galėjo pritaikyti praktiškai. Visi atvykusieji galėjo išbandyti „Balsių slėnyje“ įrengtas virvių trasas medžiuose, įveikti 7 kilometrų žygį ir pasimėgauti pirties malonumais.

Seminaras pavyko ir susilaukė gerų atsiliepimų. Organizatoriai tikisi, kad ir kitais metais turės galimybę suorganizuoti tokį pat ar panašų renginį, kuris skatins ne tik aktyviai leisti laisvalaikį sportuojant, bet ir suteiks žinių, kaip tai padaryti teisingai.

„Kuršėnų krašto žinių“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

„Lukiečių“ startai

Utena           Utenos hipodrome vyko „Utenos Hipodromo Maratonas – 2020“ varžybos. Į bėgimą susirinko nemenkas būrelis Lietuvos bėgimo mėgėjų.…