Kam reikalingas prekės ženklo registravimas? Pagrindiniai žingsniai

Planuojantiems savo verslą – reikia įvertinti daugelį smulkmenų, kurios leidžia būti ramiu dėl tinkamos veiklos pradžios. Juk ne veltui sakoma, kad gera pradžia yra pusė darbo. Kol dažniausiai daugiausia dėmesio skiriama reklamai, tiekėjams bei kitoms smulkmenoms – pamirštama, kad reikalingas prekės ženklo registravimas, kuris gali padėti apsaugoti Jūsų verslą.

Kodėl reikalinga registracija?

Prekės ženklo registravimas reikalingas dėl dviejų priežasčių?

1.      Tai yra apsauga nuo konkurentų.

Žinoma patys pirmi verslo žingsniai dažniausiai neatsiejami nuo kartais labai agresyvių konkurentų, kurie stengiasi pakenkti. Registruodami ženklą taip nuo jų apsisaugote, kadangi jie negali vogti jo, žinoma, ir perkurti taip, kad atrodytų kaip naujas. Tai gana dažnos praktikos, tad nuostabu, kaip registravimas teisiniais aspektais gali padėti su tuo kovoti.

2.      Tai yra apsauga nuo kopijavimo.

Taip pat šis procesas padeda išvengti ir kopijavimo, kuris taip pat gana dažnas verslo sferoje. Ypač tokiu atveju, kai esate puikus verslas, kuris įvardijamas kaip sektinas pavyzdys. O kopijavimas, deja, dažnas dalykas. Kopijuoja dažnai ir tie, kurie jau ilgai siūlo savo paslaugas arba prekes rinkoje, ir tie, kurie dar tik planuoja tapti konkurentais. 

Žinoma, tai liūdina, tačiau žmogiškumo čia gana mažai. Geriausia pagalba savo verslui yra prekės ženklo registravimas.

Kaip atliekamas prekės ženklo registravimas?

Pirmiausia Jums reikalinga gera komanda, kuri ne tik pasirūpins registravimu, tačiau taip pat ir atsakys į visus rūpimus klausimus. Natūralu, kad jeigu tai pats pirmas bandymas – jis gana dažnai kelia daug klausimų bei baimių, kurios bus išsklaidomos su specialistais.

·         Žinoma, pirmas žingsnis yra pasirūpinti – ar konkretus ženklas jau nėra užregistruotas kitų;

·         Konkretizuokite – kokiai prekei arba paslaugai šis ženklas bus naudojamas;

·         Registruoti galite asmeniniu arba įmonės vardu. Kuris variantas Jums labiausiai tinka?

Viskas bus kur kas paprasčiau radus patikimą pagalbą. Šiuo metu jų gana daug įmonių, tas rasti Jums labiausiai tinkamus reikia atsakingai. Taip pat nepamirškite, kad dažnai internete galima rasti kitų komentarus apie tam tikras įmones. Jie dažniausiai sukonkretina bei palengvina paieškas.

Total
0
Dalinasi
Related Posts