Kairiuose ieškoma patalpų darželinukams

Kairiuose įsikūrusiose švietimo įstaigose – mokykloje bei lopšelyje-darželyje „Spindulėlis“ – apsilankę rajono bei Švietimo ir sporto skyriaus vadovai ieškojo tinkamų patalpų darželinukams.

Rajono meras Antanas Bezaras, jo pavaduotojas Česlovas Greičius bei Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė lankėsi Kairiuose įsikūrusiose švietimo įstaigose – mokykloje bei lopšelyje-darželyje „Spindulėlis“, kur susitiko su įstaigų vadovais – mokyklos direktoriumi Artūru Kulikausku ir darželio vadove – Dalia Griciene.

Įstaigų vadovai pristatė, kad ir Kairių mokykla, ir darželis „Spindulėlis“ dalį savo patalpų remontuoja, atnaujina. Į darželį po karantino jau sugrįžo ir veikia dvi grupės vaikų. Nuo pirmadienio į darželį grįš dar viena grupė.

Taip pat diskutuota ir apie ikimokyklinio bei priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymą. Kairių mokykloje veikia 10 valandų priešmokyklinė grupė, o darželyje „Spindulėlis“ – keturios ikimokyklinukų grupės. Kadangi yra didelis dar vienos ikimokyklinukų grupės poreikis, o darželyje laisvų patalpų nebėra, svarstoma, kokiose patalpose dar viena darželinukų grupė galėtų veikti, jeigu ji būtų įkurta. Kairių mokykloje yra dalis laisvų patalpų. Mokyklos patalpose yra įsikūręs ir Kairių vaikų dienos centras, kurį įsteigė VšĮ „Mūsų draugas“. Kadangi tai Savivaldybės patalpos, jos taip pat apžiūrėtos ir įvertintos.

Rajono savivaldybės vadovai taip pat apžiūrėjo mokyklos aplinką, atnaujinamas ir jau atnaujintas miestelio viešąsias erdves.

Rita ŽADEIKYTĖ

Mero padėjėja

Autorės nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts