Kairių bibliotekoje ekodirbtuvių dalyvių sukurtų darbų paroda „Žibintai iš antrinių žaliavų“

Atėjus tamsiausiam metų laikotarpiui, kuomet dienos trumpos, o vakarai vis dar tamsūs, ko gero kiekvienas iš mūsų pasigendame šviesos bei jaukumo. Tampame irzlesni, vis sunkiau išlaikyti gerą nuotaiką užgriuvus darbams ir šviesių dienų trūkumui…

Kartais jaukumui susikurti reikia tiek nedaug… Iš pačių paprasčiausių mūsų buityje naudojamų medžiagų galime sukurti gražius kūrinius!

Turbūt jau ne kartą teko girdėti apie pasaulinį judėjimą #ZeroWaste (liet. „be atliekų švaistymo“)?

Vis labiau globalėjantis pasaulis atneša žmonijai ne tik ekonominę naudą, bet tuo pačiu ir žalą – padidėjęs žmonių vartotojiškumas, prisideda prie aplinkos taršos, gamtinių išteklių bei bioįvairovės mažėjimo. Deja, bet tai jau yra tapę viena didele modernaus pasaulio problema.

„EKO dirbtuvių“ pagrindinis tikslas bei misija – skatinti socialiai jautrių grupių sąmoningumą ir kūrybiškumą, tobulinant kompetencijas aplinkos apsaugos svarbos srityje. Edukuoti dirbtuvių dalyvius ir padėti jiems dėmesingiau vartoti maisto produktus, rūšiuoti ir perdirbti maisto atliekas, taip ugdant aktyvią, kūrybišką ir pilietišką bendruomenę.

VšĮ Žmogiškųjų išteklių ir plėtros biuro EKO dirbtuvių dalyviai panaudodami antrines žaliavas kūrė gražius  ir jaukius žibintus, kurie nuo sausio 10 d. iki vasario 10 d. eksponuojami Kairių bibliotekoje.

 Eko dirbtuvių dalyvių  dirbtuvėse sukurti žibintai iš įvairiausių medžiagų ir tikimės, kad jų spinduliuojama šviesa sušildys ne tik jų autorių širdis, bet ir Jūsų!

Ramutė Preimontienė,
Kairių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Total
0
Dalinasi
Related Posts