Ką reikia žinoti renkantis kosmetiką?

Ar sunku šiandien išsirinkti kosmetiką? Į šį klausimą galima atsakyti dvejopai – ir taip, ir ne. Nesunku, nes pasiūla tokia milžiniška, kad nesurasti kažkokios grožio puoselėjimo priemonės yra tiesiog neįmanoma. Tačiau tai sukelia ir sunkumų – kaip nepasiklysti tokioje gausybėje? Galim patarti – rinkitės tas prekybos vietas, kurios jums gerai pažįstamos ir konsultantai jums suteiks visokeriopą pagalbą. O ir kuo platesnės pasirinkimo galimybės būtų ne pro šalį. Profesionalūs https://www.drogas.lt/ konsultantai tvirtina, jog pas juos galima surasti bet kokią reikalingą kosmetikos prekę. Tuo tarpu klientui tereikia aiškiai įvardinti, kokios rūšies kosmetika jį domina.

Kosmetika pagal odos tipą

Nesvarbu ar jums reikalingas šampūnas, ar veido kremas, ar skutimosi putos, labai svarbu įvertinti savo odos būklę. Net ir brangiausia sausai odai skirta priemonė bus ne tik neveiksminga, bet netgi žalinga sausos odos šeimininkams. O ir amžius čia neturi jokios įtakos. Reiktų pirkti kremą ne pagal tai, kokią datą rodo asmens dokumentai, o pagal taip, kaip atrodo oda. Svarbu atsižvelgti į odos tipą, būklę bei aplinką, kurioje gyvenate ir, be abejonės, gyvenimo būdą. Bet kokie veiksniai turi įtakos odos būklei. Tad tik pagal būklę vertėtų sutelkti dėmesį į drėkinimą ar kovą su amžiumi susijusiais pokyčiais.

Visos kosmetikos priemonės iš to paties gamintojo rankų

Grožio specialistai pastebi, kad viena iš dažnų odos priežiūros klaidų – daugybė skirtingų gamintojų kosmetikos priemonių. Todėl pirkti kosmetiką vienoje parduotuvėje gali būti labai racionalus sprendimas. Paprastai ten galite rasti to paties gamintojo plaukų, odos, nagų priežiūros priemonių. Dažnai klientai skundžiasi, jog nusipirkę itin brangų šampūną ir kondicionierių, niekaip negali susitvarkyti su plaukais ištrinkus galvą. Labai tikėtina, jog bėda tame, jog šampūnas vieno gamintojo, o kondicionierius visai kito. Ypač tai aktualu, kai kosmetikos priemonės pagamintos itin skirtinguose regionuose. Skandinaviškas šampūnas ir pietietiškais gamtos elementais pripildytas kondicionierius vargu ar bus puikus duetas. Tą galima pasakyti ir apie kitoms kūno dalims skirtas kosmetikos priemones.

Kaip pasirinkti makiažo pagrindą?

Renkantis dekoratyvinę kosmetiką taip pat nereikėtų ignoruoti odos būklės. Visgi čia didesnę reikšmę turi odos spalva. Bene daugiausia klausimų kelia teisingas makiažo pagrindo parinkimas. Turinčioms labai šviesią odą moterims reiktų rinktis šviesius, 1 ar 2 numerio makiažo pagrindus. Vidutinę šviesią odą turinčioms moterims tinka makiažo pagrindas, kuris yra šiek tiek tamsesnis, tačiau reikia atminti, kad tamsūs atspalviai ant šviesios odos atrodo keliais tonais ryškesni. Turinčioms tamsią odą moterims tinka tamsiausi makiažo pagrindai. Tai atrodo visai nesudėtinga, bet praktika rodo, jog apsirikti gana lengva. Nepabijokite klausti konsultantų. Beje, tą visai nesunkiai galite padaryti ir internetinėje parduotuvėje. Virtualus bendravimas su prekybos vietos konsultantais – įprastas šiandienos reiškinys.

Total
0
Dalinasi