Jogos pietūs Bubiuose   

 Joga padeda pasiekti natūralią pusiausvyrą tarp kūno, proto ir dvasios, taip gerindama gyvenimo kokybę kiekvienam užsiimančiam Joga.

Jogos įtaka organizmui

Jogai (žmonės, praktikuojantys Jogą), tiki, kad žmogus, norintis stabilios emocinės būsenos ir šviesaus proto, turi sujungti kūną, protą ir dvasią, o tam pasiekti Joga naudoja pratimus: kvėpavimo, pozų, atsipalaidavimo ir meditacijos. Kūnas yra svarbiausias įrankis žmogaus darbui ir vystymuisi. Joga paverčia kūną stipresniu ir lankstesniu, pagerina kvėpavimą, saugo raumenis nuo skausmo, gerina kraujo apytakos sistemą, taip pat padeda susilieti su gamta ir aplinka. Joga leidžia suvokti save ir pasaulį naujai, teigiamai bei įneša į gyvenimą daugiau džiaugsmo bei kantrybės su kitais žmonėmis.

Jogos pietūs

Visuomenės sveikatos biuras eilinį kartą kvietė į nemokamą, didelio dėmesio vertą renginį – jogos dieną. Šį kartą mūsų rajono gyventojai bei svečiai „joginosi“ Bubiuose, Bubių tvenkinio (Šiaulių jūros) pakrantėje. Nuostabus oras, puikios nuotaikos, sportinis entuziazmas ir jogos ramybė – tai šio renginio vizitinė kortelė.

Renginio programa buvo sudaryta iš keturių dalių, keturių skirtingų jogos technikų. Pirmoji – įvadinė, „HATHA“ joga su Roku Leonavičiumi. Antroji – intensyvi „VINJASA“ joga su Gintu Alseika. Trečioji – komandinį darbą skatinanti „JOGA POROJE“ su Mila Leonaviče ir ketvirtoji – „PRANJAMA“ meditacija su Jurga Mikelioniene. Pastaroji padėjo atsipalaiduoti po intensyvios fizinės veiklos bei pozityviai nuteikė savaitgalio darbams ir aktyviam poilsiui.

Visą pusdienį drąsiausieji galėjo patirti naujų pojūčių, atsistodami ant irklentės bei irdamiesi irklu. Ši veikla ypač domino mūsų pačius mažiausius dalyvius.

Organizatoriai labai džiaugėsi sėkmingu ir sklandžiu renginiu bei nuoširdžiai dėkojo visiems susirinkusiems ir, žinoma, draugams – jogos instruktoriams.

Skaistė GRIGYTĖ
Visuomenės sveikatos biuro specialistė

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts