Išskirtinio pasiekimo pristatymas

Vasario 9 dieną Šiaulių PRC Prekybos ir verslo skyriaus bendruomenė, minėdama valstybei svarbias datas – Vasario 16-ąją Valstybės atkūrimo dieną ir  Kovo 11-ąją Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, pristatė dar vieną išskirtinį pasiekimą – didžiausią pašto dėžutę. Kodėl pašto dėžutė? Istorinį pašto dėžutės atsiradimo kontekstą pristatė kultūros istorikas Vilius Puronas. Jis pabrėžė, kad pašto dėžutės svarbios buvo visais laikais ir pasaulyje, ir Lietuvoje. Jos svarbios išlieka netgi ir šiais laikais, kai laiškus keičia telefonas ir internetas. Pristatydama išskirtinį bendruomenės pasiekimą skyriaus vedėja dr. Renata Veršinskienė pagarsino, kiek gaminiui buvo sunaudota medžiagų, kurias maloniai dovanojo socialiniai partneriai: medžio plaušo plokštė – 33,98 m², OSB plokštė – 5,97 m², medžio tašeliai – 103,7 m, medvaržčiai – 752 vnt., skirtingų spalvų popierinės širdelės – 1826 vnt., lipalas – 0,5 l, kelių spalvų dekoracinė juosta – 8, 87 m. Išskirtinio pasiekimo matavimo ir vertinimo komisija buvo pakviesta išmatuoti šį gaminį. Komisiją sudarė: Šiaulių vyskupijos kurijos kancleris klebonas Rimantas Žaromskis, Šiaulių krašto bajorų vadė Diana Valskienė, Šiaulių banko IKT vadovas Jonas Bartkus. Komisija, vadovaujama pirmininko R. Žaromskio, atsakingai išmatavusi pašto dėžutę susirinkusiems paskelbė: dėžutės aukštis – 2 m 82 cm 5 mm, gylis – 1 m 22 cm, 5 mm,  plotis – 4 m 95 cm.

Kad pašto dėžutė atliktų savo paskirtį, skyriaus vedėja dr. Renata Veršinskienė pakvietė renginio svečius parašyti laišką. Pirmieji savo laiškus parašė ir į pašto dėžutę įmetė renginio svečiai: Šiaulių trečiojo amžiaus universiteto prorektorius Vaclovas Vingras, kultūros istorikas ir visuomenės veikėjas Vilius Puronas, LR Seimo narės Rimos Baškienės patarėja Birutė Banienė. Paklausti, ar dažnai laiškus rašo ranka, svečiai atsakė, kad galbūt nedažnai, bet tikrai tenka. Ir būtent laiškus, rašytus ranka, gauti ir skaityti yra maloniausia.

Baigdama išskirtinio pasiekimo pristatymo renginį skyriaus vedėja dr. Renata Veršinskienė kvietė visus norinčius parašyti laišką ir jį įmesti į išskirtinę, didžiausią pašto dėžutę Lietuvoje. Ji bus atidaryta ir laiškai išimti kovo 11-ąją, kiekvienas laiškas pasieks savo adresatą.

Total
0
Dalinasi
Related Posts