Išleidžiamas Tarptautinei šeimos dienai skirtas pašto ženklų blokas ir atvirlaiškiai

Gegužės mėnesį drąsiai galima vadinti šeimos mėnesiu, nes pirmosiomis jo dienomis sveikiname mamas, mėnesio viduryje – gegužės 15 d. – minime Tarptautinę šeimos dieną, o mėnesiui pasibaigus sveikiname vaikus ir jų tėčius. Lietuvos paštas penktadienį, gegužės 10 d., išleidžia Šeimos dienai skirtą specialų pašto ženklų ir kuponų lapelį bei 5 skirtingus atvirlaiškius visoms šeimoms: tėčiams ir mamoms, vieniems auginantiems vaikus, broliams ir seserims, prižiūrintiems vieni kitus bei bevaikėms šeimoms.

„Žmonės gyvena skirtingai: vieni, su vaikais ar be jų, susituokę ar siejami bendrų vertybių ir potyrių porose, tačiau neabejoju, jų paklausus, ar save laiko šeima, iš visų gautume teigiamą atsakymą. Pasaulis keičiasi, keičiasi visuomenės normos, gyvenimo tempas ir būdas, tačiau bendražmogiškos vertybės ir artimus žmones vienijančios emocijos nepavaldžios laikui. Suprasdami tai, nusprendėme Tarptautinei šeimos dienai išleisti specialų pašto ženklų ir kuponų lapelį bei atvirlaiškių rinkinį, kad kiekvienas galėtų susikomplektuoti savo šeimos modelį ir su šia švente pasveikinti artimus žmones“, – sako Lietuvos pašto Korporatyvinių reikalų departamento vadovė Vaida Budrienė.

Naujo pašto ženklo nominalas – 0,84 Eur, kuris skirtas ne tik Lietuvoje siunčiamai korespondencijai, tačiau ir tarptautiniams atvirlaiškiams apmokėti, tiražas – 30 tūkst. pašto ženklų. Specialiame Šeimos dienai skirtame lapelyje – 5 pašto ženklai ir 5 skirtingi kuponai be nominalo, kuriuos galima siunčiant sukomplektuoti savo nuožiūra. Pašto ženklo ir atvirlaiškių autorė – Jekaterina Budrytė. Pirmos dienos antspaudavimas vyks Vilniaus centriniame pašte gegužės 10 d.

Per metus valstybės valdoma akcinė bendrovė Lietuvos paštas išleidžia 25–27 pašto ženklus. Lietuvos paštas turi plačiausią ir tankiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą šalyje. Bendrovė teikia pašto, logistikos ir finansinio tarpininkavimo paslaugas.

Total
0
Dalinasi
Related Posts