Iškyla „Šeima šeimai“ Kuršėnuose organizuota jau trečia kartą 


Asociacija „Šiaulių rajono jaunų tėvų bendruomenė“ organizavo iškylą „Šeima šeimai“. Ši iškyla organizuojama jau trečius metus iš eilės, pagal Šiaulių rajono savivaldybės finansuotą projektą  „Šeima šeimai tęstinumas“. Šiais metais renginys iš Kuršėnų miesto centro persikėlė į asociacijos „Šiaulių rajono jaunų tėvų bendruomenė“ įkurtą poilsio ir laisvalaikio zoną Daugėlių, Sodžiaus ir Pušyno gatvių sankirtoje.

Akimirksniu laisvalaikio erdvė prisipildė vaikų džiaugsmingo krykštavimo ir jų tėvelių šypsenų.

Renginys buvo orientuotas į fizinę ir psichinę sveikatą. Visi norintys  galėjo sužinoti daug naudingos informacijos sveikatos gerinimo tema. Kuršėnų sporto mokykla pristatė šiuolaikines technologijas, skirtas fizinei būklei stebėti, o apie jas pasakojo Valdemaras Mitkus ir Artūras Ankudinovas. Tuo metu su sertifikuotų terapinės klasės eterinių aliejų nauda sveikatai supažindino Sandra Pocienė. Iškyloje dalyvavo ir svečių iš Rėkyvos bendruomenės – Asta Jakutienė  pristatė šiaurietiško ėjimo lazdas bei jų naudą sveikatai. Taip pat buvo galimybė išbandyti rajono Visuomenės sveikatos biuro akinius, imituojančius apsvaigimą.

Šventės dalyvius Kuršėnų baikerių klubas „Biesa“ vaišino jų pačių virta sveikuoliška sriuba. Visi norintys galėjo apžiūrėti minėto klubo motociklus, prie jų nusifotografuoti.

Renginys prasidėjo oficialiu rajono Viešosios bibliotekos lauko bibliotekėlių pristatymu. Tuo metu  biblioteka organizavo edukacinius užsiėmimus: sportines estafetes, demonstravo LEGO „WE DO 2.0“, LEGO „MINDSTROM EV3“ konstruktorių galimybes, organizavo piešimą ant veidukų, kuris sulaukė didžiulio vaikų susidomėjimo.

Šventės metu veikė nemokami batutai, prie kurių nusidriekė eilės norinčių pašokinėti. Kuršėnų kūrybos namų gamtininkų būrelis šventėje pasirodė su savo gyvūnėliais, kuriuos visi mielai glostė, fotografavosi su jais.

Iškyloje „Šeima šeimai“ visos pramogos, edukacijos buvo nemokamos. Tėveliai su vaikais džiaugėsi, kad šventėje veiklos rado ir dideli, ir maži.

Ši šventė nebūtų įvykusi be didelio Kuršėnuose veikiančių organizacijų palaikymo, jų indėlio, todėl dėkojame: rajono Viešajai bibliotekai, Kuršėnų kūrybos namams, Kuršėnų sporto mokyklai, Kuršėnų kyokushin karatė klubui „DAO“, Kuršėnų baikerių klubui „Biesa“ ir visiems prisidėjusiems prie šventės organizavimo.

Kitais metais tikimės, kad į šventę įsitrauks dar daugiau organizacijų, ar pavienių žmonių, kurie norėtų prisidėti.

Pagal asociacijos „Šiaulių rajono jaunų tėvų bendruomenė“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Ieškoma nepilnametė

Šiaulių apskrities policijos  Pakruojo rajono  komisariato pareigūnai ieško 17-metės Viktorijos Aleksandravičiūtės. Mergina liepos 11 d. apie 19.00 val.…