Iš varžybų – tiesiai į stovyklą

Birželio 20 dieną  Klaipėdoje  įvyko Baltijos taurės turnyras „Vilties kova 2021“. Laikantis visų saugumo reikalavimų, renginys buvo suskirstytas į 5 dalis. Per visas dalis kovėsi virš tūkstančio dalyvių iš visos Lietuvos bei Latvijos ir Lenkijos klubų.

Valdemarui Mitkui į šį turnyrą pavyko nuvežti 26 savo auklėtinius iš kurių net 20 tapo savo amžiaus ir svorio kategorijų nugalėtojais. Norint tapti nugalėtoju, sportininkams reikėjo laimėti po 2 kovas, tai pavyko padaryti didžiajai daliai kuršėniškių. Nugalėtojais tapo: Linas Aukščionis, Joris Barista, Titas Černiauskas, Oskaras Degutis, Jokūbas Jonaitis, Teodora Kaveckaitė, Vakaris Kaveckas, Pijus Kuznecovas, Patricija Leščinskaitė, Jokūbas Lukšas, Radvilas Lukšas, Melita Mečiūtė, Šarūnas Neverdauskas, Vidmantė Petrulionytė, Ieva Pieškutė, Tauras Pugačius, Lukas Danielius Ramanauskas, Lukas Steponavičius, Domas Šmiganovskis ir Gabija Vitkevičiūtė. Antras vietas iškovojo: Augustinas Dvarionas, Deimantas Lukoševičius, Aronas Pranauskas, Julius Simonovičius ir Ugnius Teresas. Trečiąją vietą užėmė Edvardas Jablonskis. Visos kovos ir dalis surinktų mokesčių tradiciškai buvo skiriamos kilniam tikslui – padėti onkologinėmis ligomis sergantiems paremiant Šv. Pranciškaus onkologijos centrą. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais.

Kitą dieną, susikrovę lagaminus, sportininkai išvyko į tradicine tapusia Balsių stovyklą, kurioje alinant didžiuliam karščiui jiems teko įveikti vadovų skiriamas užduotis. Stovyklos metu vyko ne tik mankštos, treniruotės ir pasiruošimas egzaminams puikioje sporto bazėje, bet ir didžiulis dėmesys buvo skiriamas neformaliam švietimui, netradicinėms veikloms, aktyviam laisvalaikiu ir bendravimui. Stovykloje apsilankė Telšių ir Akmenės regionų policijos pareigūnės, kurios bendravo su stovyklautojais, mokė, instruktavo, supažindino su taisyklėmis, atributika ir apdovanojo gausybe prizų. Valdemarui Mitkui stovyklą organizuoti padėjo svečiai, instruktoriai: Vilniaus „Ippon“ klubo vadovas Jevgenij Jurut, Kauno „Hokuto“ klubo vadovas Vilius Tarasevičius ir Jonavos „Gekonas“ klubo vadovas Domas Urnikis. Toliau karatistai ruošis Lietuvos kiokušin karatė federacijos stovyklai Palangoje ir tęs treniruotes visos vasaros metu.

Valdemaras Mitkus

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Daržinis mairūnas

Mairūnas yra vienas iš seniausiai vartojamų prieskoninių augalų. Ir prieskonis, ir vaistas Mairūnuose yra eterinių aliejų, rutino, askorbininės…