Iliuzijos meno terapinis užsiėmimas

Kužių biblioteka miestelio ir aplinkinių vietovių vienišus žmones įtraukia į meno terapines ir savęs pažinimo veiklas, puoselėjant gerus tarpusavio santykius, visavertę senatvę, atsikratant įvairių baimių ir stereotipų.

Spalio popietę kužiškiai ir gilaitiškiai buvo pakviesti į iliuzijos meno terapinius užsiėmimus, kuriuos vedė iliuzionistas, Lietuvos iliuzonistų klubo garbės narys Jonas Ziemelis.

Renginio pradžioje visus susirinkusius pasveikino Kužių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Nijolė Viktoravičienė. Ji priminė, kad emocijos, tai žmogaus vidinio pasaulio išraiškos. Vienas iš būdų padaryti gyvenimą laimingesnį – pripildyti jį teigiamų emocijų. Šio susitikimo tikslas, patirti tik teigiamas emocijas: nuostabą, susižavėjimą ir laimę.

Svečias popietės dalyvius pakvietė pakeliauti iliuzijos meno labirintais, priversdamas ne tik retoriškai paklausti: „O kaip tai galima padaryti?“, bet ir patiems pamėginti atlikti vieną ar kitą triuką.

Kužiškiams ir gilaitiškiams patiko iliuzionisto geras humoro jausmas, subtilūs pašmaikštavimai, mokėjimas jausti ir valdyti publiką.

O baigiantis susitikimui Gilaičiuose, bibliotekininkė Rita Bielskienė paminėjo, kad sukurta iliuzija čia ir dabar, padeda žmogui atsipalaiduoti, pajausti minčių ir jausmų stabilumą, ir svarbiausia – suteikia galimybę pasijusti reikalingam ir svarbiam.

Kužių bibliotekos sėkmingai vykdomą projektą „Pasiryžk pokyčiams“, kurį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, remia Šiaulių rajono savivaldybė.

Nijolė VIKTORAVIČIENĖ

Kužių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Rita BIELSKIENĖ

Gilaičių bibliotekos bibliotekininkė

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Pradeda pulti erkės

Specialistai įspėja, kad atšilus orui po žiemos jau bunda erkės, kurios platina pavojingas ligas. Lietuvoje sergamumas erkių platinamomis…