Gruzdžiuose vykdomas investicinis projektas gražina miestelį, pagerins gruzdiškių gyvenimo kokybę

Gruzdžiuose vyksta intensyvūs darbai vykdant investicinį projektą „Gruzdžių miestelio bendruomeninės ir viešosios infrastruktūros kompleksiškas atnaujinimas“. Projekto tikslas – prisidėti prie gyvenamosios aplinkos kokybės netolygumų mažinimo Gruzdžių miestelyje, skatinant socialinę bei ekonominę plėtrą.

Kaip pažymėjo Gruzdžių seniūnijos seniūnė Nijolė Bagdonavičienė, šiuo metu baigiama asfaltuoti 205 metrų atkarpa Dr. J. Šliūpo gatvėje. Čia klojamas išlyginamasis 4 cm asfalto sluoksnis.

Dariaus ir S. Girėno gatvėje buvo vykdomi vandentvarkos darbai, pėsčiųjų takų rekonstravimas atkarpoje nuo Gruzdžių gimnazijos iki Švč. Trejybės bažnyčios, apšvietimo, lietaus tinklų įrengimas.

Sutvarkyta už gimnazijos esanti teritorija Šiaulių ir Draugystės gatvių sankirtoje. Įrengta sporto aikštelė su kieta danga, pastatyti sporto treniruokliai, segmentinė tvorą, nutiesti pėsčiųjų takai, įrengtas apšvietimas, automobilių stovėjimo aikštelė, pritaikyti mažosios architektūros elementai – suoliukai, šiukšliadėžės.

Apžiūrėti, kaip vyksta darbai ir pamatyti, kas padaryta Gruzdžiuose apsilankė Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktorius Gipoldas Karklelis ir Turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Audrius Zaturskas.  Jie iš esmės liko patenkinti darbų kokybe ir sparta, buvo išsakytos kelios pastabos dėl kai kurių rangos darbų detalių.

Pakalbinti Dr. J. Šliūpo gatvės gyventojai džiaugėsi asfaltuojama gatve, nors, vykstant asfaltavimo darbams, susidarė kai kurių nepatogumų.

„Bus labai gerai, to ir laukėme, dabar gera technika, ne taip, kaip ankščiau, viskas buvo su rankomis – dabar su technika, greitai padarys,“ – kalbėjo J. Šliūpo gatvės gyventojas Albertas.

 Įgyvendinus projektą pagerės viešųjų erdvių estetinė bei rekreacinė vertė, padidės bendruomeninės ir viešosios infrastruktūros saugumas ir gyvenamosios aplinkos kokybė. Miestelio teritorija taps patrauklesnė vietos bendruomenei, visiems seniūnijos ir savivaldybės gyventojams, verslo subjektams, svečiams. Bendruomeninės infrastruktūros pagerinimas leis efektyviau išnaudoti poilsinį-rekreacinį gyvenvietės potencialą, užtikrinti saugumą ir sudarys prielaidas gyventojų, ypač jaunimo, laisvalaikio poreikių tenkinimui ir sąlygų gerinimui.

Projekto vertė:  765 353,96 Eur, projekto finansavimo šaltiniai: Europos regioninės plėtros fondo lėšos, Lietuvos valstybės biudžeto lėšos, Šiaulių rajono savivaldybės biudžeto lėšos.

Kultūros skyriaus specialistas Zigmas Ripinskis

Nuotraukos autoriaus

Total
0
Dalinasi
Related Posts