Girto vairuojamas automobilis Kuršėnuose „šienavo“ stulpus

Penktadienio vakarą Kuršėnuose, Kraštinėje gatvėje, neblaivaus vairuotojo nesuvaldytas automobilis nuskynė elektros stulpą ir, apvirtęs ant šono, trenkėsi į kitą stulpą.

Apie eismo įvykį pranešta 19 valandą 52 minutės. Vytauto gatvės link lėkęs automobilis „Toyota Avensis“ staiga tapo nevaldomas ir trenkėsi į stulpą. Jį nuskynęs, apvirto ant šono bei keletą metrų pačiuožęs, varikliu atsitrenkė į kitą stulpą ir sustojo.

Įvykį matę liudytojai iškvietė Greitąją medicinos pagalbą ir policiją. Atvykę policijos pareigūnai, automobilį vairavusiam 45-erių metų vyriškiui alkoholio matuokliu nustatė 1,66 promilės alkoholio girtumą.

Įvykio metu susižalojęs vairuotojas buvo nuvežtas į Respublikinę Šiaulių ligoninę. Jį apžiūrėję medikai konstatavo kairės pusės keturių šonkaulių lūžius. Vyriškis gydomas Traumatologijos skyriuje. Automobilis nuvežtas į saugojimo aikštelę.

Liudininkų teigimu, tik laimingo atsitiktinumo dėka automobilis nesusidūrė su priešais atvažiuojančiu kitu automobiliu bei neišvažiavo į priešingą eismo juostą ir nesitrenkė į šaligatvį, kuriuo vaikišką vežimėlį su kūdikiu stūmė mama.

Kuršėniškių teigimu, Kraštinė gatvė jau senai tapo pavojinga ne tik pėstiesiems ar dviratininkams, bet ir patiems vairuotojams.

Anot žmonių, „kelių ereliai“, dažniausiai išsukę iš Užmiesčio, tiesioje Kraštinėje gatvėje išvysto šimto ir daugiau kilometrų greitį.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf. 

Šiaulių AVPK nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts