Gera daryti gera

Gerumo akcija – kilnus būdas parodyti savo dėmesį esantiems greta ir patiriantiems nepriteklių, o tinkamiausias metas tam – šventinis laikotarpis.

Gera iniciatyva kilniam tikslui vienija vis daugiau bendraminčių

Grupės savanorių kasmet organizuojama kalėdinė Gerumo akcija 2019-aisiais švenčia 11 metų. Prieš ketverius metus prie kilnios iniciatyvos prisijungė Regioninės plėtros departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Šiaulių apskrities skyriaus darbuotojai, po metų – Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Investicijų ir projektų valdymo skyriaus kolektyvas. Šiemet į aukotojų gretas įsiliejo dar du jauni savanoriai iš Šiaulių rajono savivaldybės administracijos – tai projektų vadovai Vaida Pielikienė ir Sigitas Getneris. Džiaugiamės gausėjančiu bendraminčių būriu.

Aplankyti vargingose šeimose augantys kaimo vaikai

Gruodžio mėnesį Gerumo akcijos dalyviai tradiciškai aplankė Šiaulių kaimiškosios seniūnijos vaikus, augančius socialinių įgūdžių stokojančiose šeimose. Šias šeimas kuruoja Šiaulių rajono Socialinių paslaugų centras. Rūpestingos socialinės darbuotojos Zinaidos Baltramaitienės pagalba sužinojome apie vaikų troškimus.

Geradarių dėka pradžiuginti 36 vaikai iš 12-os sunkiai besiverčiančių šeimų Aukštelkės, Pumpučių, Andrijavos, Vinkšnėnų, Voveriškių ir Einoraičių kaimuose. Padovanota nauja dujinė viryklė, sofa-lova, daug malonių dovanų vaikams, maisto kalėdiniam stalui, žieminių drabužių, namų apyvokos daiktų ir t. t. Tą dieną netrūko laimingų šypsenų ir džiaugsmo ašarų. Gerumas padėjo ne tik padaryti vaikams linksmesnes Kalėdas, bet ir dvasiškai praturtino pačius savanorius, pakylėjo jų širdis virš kasdienybės.

Padėka dalyviams ir rėmėjams

Nuoširdžiai dėkojame rajono merui Antanui Bezarui už palaikymą ir suteiktą transportą, Investicijų ir projektų valdymo skyriaus kolektyvui bei projektų vadovams V. Pielikienei ir S. Getneriui – už padovanotą naują sofą-lovą, Ūkio ir transporto skyriaus vairuotojui Ričardui Višniauskui už nuoširdžią pagalbą, saugiai pristatant dovaną andrijaviškių šeimai, Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos darbuotojų grupelei – už naują dujinę viryklę, kitas vertingas dovanas ir nuolatinę paramą, Regioninės plėtros departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Šiaulių apskrities skyriaus darbuotojams, buvusiems ir esamiems Šiaulių dujininkams bei kitiems geradariams – už piniginę paramą, saldžias ir džiugias dovanas vaikams.

Kad taip kasdien – po truputį atjautos ir nuoširdumo. Ir visi būtume laimingesni. Juk gerumui dovanoti reikia visai nedaug pastangų.

Jolita DONĖLIENĖ, gerumo akcijų organizatorė

Jolitos DONĖLIENĖS nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts