Edukacija „Pažintis su 3D pieštukais“

Pirmasis ilgai laukto vasaros mėnuo mokslo metų baigimo proga Drąsučių bibliotekoje prasidėjo su kūrybingu nusiteikimu išmokti kažko naujo.

Birželio 15 d. Drąsučių bibliotekoje lankėsi Drąsučių mokyklos 6 klasės mokiniai ir jų mokytoja Sigita Puzinienė. Šių vaikų apsilankymo tikslas – susipažinti su neįprastomis technologijomis – 3D pieštukais. 3D pieštukais mokė naudotis Drąsučių bibliotekos bibliotekininkė Karina Udrė.

Naudojant specialias spalvotas medžiagas, buvo nupiešta įvairių įdomių ir originalių dalykų (deimantas, vilko portretas, akinių rėmeliai, lėktuvėlis, ūseliai), o pats įdomumas tame, kad juos nuėmus nuo popieriaus, kuriame buvo trafaretas, jie virto realiais daiktais (arba bent jau panašiais į tokius). Susidomėję  vaikai klausė, kur tokius 3D pieštukus galima įsigyti asmeniškai. Užsiėmimų metu laikas tirpte  ištirpo, nors sekėsi ne visiems vienodai, bet noras iš peties darbuotis neblėso, o rezultatai nudžiugino – pagaminta gražių darbelių. Tikimės, kad naujai išmoktos veiklos bus naudingos, nes jos skatina ne tik kūrybiškumą, bet ir norą domėtis naujovėmis.

Karina Udrė, Drąsučių bibliotekos bibliotekininkė

Total
0
Dalinasi
Related Posts