Dizainerio Viliaus Purono paroda Kuršėnuose  

Rajono savivaldybės Kultūros centro parodų salėje atidaryta dizainerio Viliaus Purono paroda „Mūsų miestas – mūsų namai“, kuri keliauja per visą Lietuvą. 

Į parodos atidarymą atvykęs autorius džiaugėsi savo paroda ir pabrėžė, kad dizaineriai nėra parodų žmonės, nes tai yra tapytojų, grafikų ir visų kitų kūrėjų duona. Todėl tai puiki galimybė Kuršėnų miesto gyventojams ir svečiams pamatyti šią išskirtinę parodą.

Parodos „Mūsų miestas – mūsų namai“ atidarymas prasidėjo Kultūros Centro vaikų liaudiškų šokių studijos „Diemedėlis“ pasirodymu bei sveikinimais. Pamatyti ir pasveikinti dizainerį atskubėjo Seimo pirmininko pirmosios pavaduotojos padėjėja Ada Grakauskienė ir rajono vicemeras Algis Mačiulis. Už galimybę eksponuoti parodą dėkojo Kultūros centro direktorė Jovita Lubienė, kuri linkėjo ir toliau visus stebinti savo darbais.

Vilius Puronas – profesionalus industrinis dizaineris, šalyje gerai žinomas kaip kūrėjas, dirbantis įvairiuose žanruose, naudojantis įvairias technologijas. Šiaulietis, todėl Šiaurės Lietuvoje plačiai žinomas kaip kūrėjas, rašytojas, visuomenininkas, kraštotyrininkas, lektorius ir kaip vienas iš produktyviausiųjų Šiaulių dailininkų.

Vieni iš žinomiausių autoriaus darbų : skulptūrinis akcentas „Geležinė lapė“ prie Talšos ežero, Šiaulių miesto laikrodis „Gaidys“, „Karališkųjų žalčių šeimyna“ Naisiuose, „Panevėžio miesto įkūrimo obelisko“ memorialas ir jo atributika bei kiti kūriniai.

Dizainerio Viliaus Purono paroda „Mūsų miestas – mūsų namai“ veiks iki vasario 8 dienos

Vaiva MELVYDAITĖ

Total
0
Dalinasi
Related Posts