Dieninė mokinių stovykla Kūrybos namuose ,,Mes kartu‘‘

Keletas šių mokslo metų mėnesių  neformaliajam ugdymui buvo  neįprasti, tačiau, atsiradus galimybei vėl pabūti drauge, Kūrybos namuose birželio 22-30 darbo dienomis buvo organizuojama kasmetinė dieninė mokinių stovykla.

Visi norintys, net ir tie mokiniai, kurie nelankė Kūrybos namuose būrelių, po keturias valandas galėjo tobulinti įvairius gebėjimus, o svarbiausia – gyvai bendrauti. Būrelių mokytojų užsiėmimų veiklos  buvo sumanytos kuo įvairesnės. Mokiniai piešė, drožė, lipdė, klijavo, siuvo, dalyvavo judriuose žaidimuose, lankėsi Etnokultūros ir tradicinių amatų centre, vyko į edukacinius užsiėmimus: UAB „Laurema Graphics“, ekologiniame Talkšos pažintiniame take.

Paskutinę stovyklos dieną  į Kūrybos namus atvyko atstovės iš  Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų. Kūrybos namų bendruomenė prisijungė prie jų vykdomo aplinkosauginio projekto ir siuvo daugkartinius maišelius pirkiniams. Mokiniai dar kartą turėjo galimybę išgirsti apie aplinkos taršą, jos mažinimo galimybes ir naudą Žemei.

Svečiai mokinius pradžiugino  dovanomis – ekologiškomis, iš bambuko pagamintomis gertuvėmis. 

Mokiniai, dalyvavę šešių dienų stovykloje,  praturtėjo ne tik kūrybiškai, bet ir emociškai.

Atostogos – geras dalykas,  visi su nekantrumu lauksime naujų mokslo metų, gerų idėjų, kūrybingų veiklų Kuršėnų kūrybos namuose.

Rasa POŠKIENĖ

Vyr. mokytoja

Kūrybos namų nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts