Dėl smurto Pikeliškės kaime – intensyvi priežiūra

Net dvi nusikalstamas veikas padarė Šiaulių rajono, Pikeliškės kaimo gyventojas A. T., sumušdamas 64 metų amžiaus žmoną. Dėl smūgių kumščiu į ranką bei pilvą vakare ir kitos dienos ryte vyrą sulaikė policija ir jis buvo uždarytas į areštinę. Šiuo metu yra įsiteisėjęs ir teismo baudžiamasis įsakymas, kuriuo teismas A. T. skyrė bausmę.

Iš karto į policiją nesikreipė

Pasak nukentėjusiosios, šių metų spalio 13 d. į namus vyras grįžo girtas. Žmonai ėmus priekaištauti dėl išgėrinėjimo, jis ėmė keikti sutuoktinę visokiausiais negražiais žodžiais ir net palinkėjo „nusprogti“. Nors nukentėjusioji B. T. norėjo viską nuleisti negirdomis, vyras toliau plūdosi ir papriekaištavo, kad žmona neduoda valgyti. Po to buvo pereita prie smūgių kumščiu. Tuokart moteris policijos nekvietė, nes jautėsi prastai, be jėgų, tik liepė smurtautojui eiti miegoti. Tas išgėrė vaistų ir užmigo. B. T. sakė tikėjusis, kad vyras išsimiegos, išsiblaivys ir atsiprašys.

Dėl pinigų spyrė į pilvą

Kitą rytą vyras ne tik neatsiprašė, bet ir vėl ėmė smurtauti. Nukentėjusioji ėmė sutuoktinį raginti vykti į darbą. Šis savo moters neklausė, vaikštinėjo po namus, koliojosi, kol vėl prigulė. B. T. iš vyro piniginės paėmė 200 eurų mokesčiams sumokėti. Pagyvenęs vyras ėmė savo gyvenimo draugę vadinti „vagilka“, liepė grąžinti pinigus. Nukentėjusioji paėmė 150 eurų ir pridėjo sutuoktiniui prie burnos. Vyras pakilo iš lovos ir spyrė nukentėjusiajai į pilvą. Tada moteris iš skausmo susiėmė pilvą ir iškvietė policiją.

Kaltinamasis „neatlaikė įtampos“?

Pasak kaltinamojo A. T., davusio parodymus policijai, konfliktas su žmona spalio 13 d. kilo dėl tarpusavio santykių, nes sutuoktinė savo 66 metų sutuoktiniui prikaišiojo kitas moteris. Kitą rytą konfliktas tęsėsi dėl pinigų. Esą žmona kaltinamajam pinigus įkišo į burną. Pasak A. T., jis neatlaikė įtampos, supyko ir, gulėdamas lovoje, spyrė žmonai į pilvą.

Skirtas laisvės apribojimas su intensyvia priežiūra

Neteistas ir dirbantis A. T. buvo nuteistas dėl dviejų nusikalstamų veikų, numatytų Baudžiamojo kodekso 140 straipsnio 2 dalyje. Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmų teisėjas Audrius Sadauskas jam skyrė 8 mėnesių laisvės apribojimo bausmę su intensyvia priežiūra. Nuteistasis privalės visomis savaitės dienomis (nuo pirmadienio iki sekmadienio) nuo 23.00 val. iki 6.00 val. būti Probacijos tarnybai nurodytu faktiniu gyvenamosios vietos adresu, jeigu tai nesusiję su darbu ar mokslu. A. T. įpareigotas bausmės vykdymo laikotarpiu dalyvauti elgesio pataisos programoje, tęsti darbą bei nevartoti psichiką veikiančių medžiagų. Teismo baudžiamasis įsakymas yra įsiteisėjęs ir nebegali būti skundžiamas.

Rita Grigalienė

Asociatyvi nuotrauka

Total
0
Dalinasi
Related Posts