Dėl disponavimo kvaišalais nuo pareigūnų slapstęsis šiaulietis vėl įkliuvo su narkotinėmis medžiagomis

Kovo 6-osios vidurdienį Šiauliuose, vienoje Dainų mikrorajono parduotuvėje, buvo sulaikytas  35 metų šiaulietis, kurio pareigūnai ieškojo dėl to, kad vyras ignoravo  Šiaulių apylinkės teismo nutartį  atlikti   bausmę už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis.

Narkotinių medžiagų  pas jį buvo rasta 2017 m. rugsėjo 10 d., kai  Šiaulių AVPK Operatyvaus valdymo skyriaus sulaikymo patalpose šio vyro ir jo turimų daiktų apžiūros metu buvo  rasti du aliuminio folijos paketėliai su kvaišalais.  Už tai, subendrinus bausmę su bausme už ankstesnius nusikaltimus, 2018 m. vasario 2 d. šiauliečiui buvo paskirta  vieneri metai 5 mėnesiai  ir 20 dienų nelaisvės, tačiau bausmės vykdymas atidėtas 2 metams, tuo laikotarpiu  paskiriant jam tam tikrus įpareigojimus.

Kvaišalus pamėgęs vyras apsisprendė savo gyvenimo įvairiais įpareigojimais nevaržyti. Nei jis jis dirbo, nei registravosi darbo biržoje, nei laikėsi įpareigojimo nevartoti psichiką veikiančių medžiagų, o 2018 m. vasario 28 d. jam buvo pradėtas   ikiteisminis tyrimas dėl naujai padarytos nusikalstamos veikos – neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis. Dėl to jam buvo paskirta kardomoji priemonė – asmens dokumento paėmimas ir periodinė registracija policijos įstaigoje. Tačiau vyras pastarosios prievolės nevykdė, pareigūnai jo gyvenamojoje vietoje nerasdavo, o nuteistasis  į kvietimus atvykti pas pareigūnus  nereagavo. Tad Šiaulių apylinkės teismas priėmė nutartį panaikinti bausmės atidėjimą ir pasiųsti šiaulietį realiai atlikti bausmės pataisos namuose.             Buvo paskelbta jo paieška ir   kovo 6-ąją Šiaulių apskrities policijos kriminalistai jį sulaikė apsiperkantį  parduotuvėje. Kadangi sulaikytasis su savimi neturėjo asmens dokumentų, pareigūnai su juo užsuko į jo gyvenamąją vietą ir …vėl pradėjo dar vieną  ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, nes kambaryje, ant stalo, rado du  baltos spalvos plastikinius maišelius bei popierinę dėžutę su 7 plastikiniais paketėliais, kuriuose buvo  baltos spalvos milteliai,  ir  du plastikinius maišelius bei popierinį paketėlį, kuriuose buvo  augalinės kilmės medžiaga. Įtariama, kad visa tai – narkotinės medžiagos. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Taigi anksčiau paskirtos bausmės laikui dėl naujos nusikalstamos veikos lemta pailgėti.

 

   Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts