Besmegeniai – naujas KLI LT, UAB pavadinimas

Kaip pastebėjo Andrius Tapinas savo laidoje Laikykitės ten viešėdamas Mažeikiuose, tai turėtų būti metų rebrandingas! To ir mes tikimės, – atviravo įmonės direktorius Linas Prušinskas.

Viena iš didžiųjų telekomunikacines paslaugas Žemaitijoje teikianti įmonė KLI LT, UAB 19-ąjį gimtadienį sutiko jau su nauju – Besmegeniai vardu. „Gyvenimas per rimtas, o savikritiškumas dar niekam nepakenkė, – juokavo Linas Prušinskas. Naujasis vardas buvo pasirinktas, dėl jo žaismingumo, emocijos – visi, tikrai visi, išgirdę šį pavadinimą bent jau nusišypso, tad mūsų tikslas pasiektas, juk mes teikiame paslaugas, kurios neatsiejamos nuo pramogų, malonių emocijų ir potyrių, be to įmonė įkurta pačiame žiemos gražume, sausio 27 dieną. Besmegeniai – tai žaidimai, draugai, namai, šilta arbata… ir dar galima vardinti ir vardinti, o visa tai susiveda į vieną malonų nerūpestingumo jausmą – vaikystę, kuomet visos dienos buvo pramoga.

Įmonė Besmegeniai televiziją ir internetą teikia šviesolaidiniais ir belaidžiais tinklais, kelių technologijų naudojimas suteikia galimybę, pasiekti ne tik miestų, bet ir kaimų, daugiabučių ir privačių namų gyventojus bei įmones.

Šiuo metu įmonės klientai gali žiūrėti daugiau nei 90 skaitmeninės antžeminės televizijos programų ir mėgautis atsisukančia televizija, bei naudotis iki 1000Mb/s (1Gb/s) greitaveikos šviesolaidiniu ir belaidžiu internetu.

Besmegeniai bendrovė įkurta 2000 m. ir teikia paslaugas Mažeikių, Telšių, Plungės, Skuodo, Jurbarko, Tauragės, Kėdainių, Kauno, Akmenės miestuose ir jų rajonuose, bei Kuršėnuose Naujojoje Akmenėje, Ventoje ir Viekšniuose.

Total
0
Dalinasi
Related Posts