Beprotystė gatvėje ar Kuršėnuose tai – norma…

Jau beveik porą dešimtmečių kuršėniškiai vargsta dėl miesto stotelės prie autobusų stoties. Į gyventojų skundus valdininkai tik skėsčioja rankomis ir siūlo laukti. Tik neaišku, ko. Gal nelaimės?..

 

Vargstame dėl stotelės

„Jau beveik porą dešimtmečių vargstame norėdami nuo miesto stotelės nueiti iki autobusų stoties. Atvažiavę iš Daugėlių ir išlipę „Autobusų stoties“ stotelėje turime iki Daugėlių ir Vilniaus gatvių sankryžos eiti arba važiuojamąja kelio dalimi, arba per degalinės teritorija, – sakė į redakciją paskambinusi Daugėlių gyventoja.

Pasak moters, kai šioje sankryžoje buvo pastatyta degalinė, autobusų stotelė buvo perkelta keliomis dešimtimis metrų tolyn į Daugėlių pusę. Degalinė buvo pastatyta, tačiau šaligatvis taip ir neįrengtas.

„Pavasarį ir rudenį ar po smarkesnio lietaus kelkraštyje, kuriuo  naudojasi pėstieji, telkšo balos. Žiemą čia sustumiamas sniegas. Atvažiavus iš Daugėlių, turi maknoti purvynu arba keliauti tiesiog gatve, rizikuodamas pakliūti po pravažiuojančios mašinos ratais. Pernai vos ne iki gruodžio pabaigos turėjai taip rizikuoti, mes vakarais anksti temsta, o rytais vėlai švinta. Yra ir kitas kelias – per degalinę, tačiau čia rytais nemažai automobilių, todėl turi nardyti tarp jų, nes ir nuo degalinės nėra jokio šaligatvio iki Vilniaus gatvės“, – guodėsi dar viena skaitytoja.

Pasak moterų, ne kartą buvo kreiptasi ir į miesto, ir į rajono valdžią, tačiau viskas lieka po senovei. Visi tik skėsčioja rankomis ir liepia palaukti gatvės rekonstrukcijos.

„O kiek dar jos reikės laukti? Gal per tą laiką, einančią gatve nuskins kokia nors mašina ir nebereikės laukti. O gal to valdžia tik ir laukia?“, – pusiau juokais, pusiau rimtai klausė moteris, nes kaip sakoma: „nėra žmogaus – nėra ir problemos“.

Sulaukta ir daugiau panašių nusiskundimų. Gyventojai piktinosi, kad jau tiek metų ši problema nespendžiama.

Problema žinoma

Kuršėnų miesto seniūno pavaduotoja Giedrė Karkalienė sakė, jog problema gerai žinoma seniūnijai, tačiau jos sprendimai priklauso nuo rajono valdžios.

Pasak Turto valdymo skyriaus vedėjo pavaduotojo Alvydo Žirgulio, perkelti stotelės į kitą vietą nėra jokios galimybės.

„Perkelti stotelės į degalinės pusę nėra jokių galimybių, nes šalia degalinės yra suformuotas sklypas plovyklai, o įvažiavimas į ją – iš Daugėlių gatvės pusės, šalia degalinės. Perkelti stotelės į plotą tarp įvažiavimo į degalinę ir Vilniaus gatvės taip pat nėra galimybės, nes trukdys eismo saugumui“, – sakė pavaduotojas ir pridūrė, jog ši stotelė pateko tarsi į užburtą ratą – kur bestumsi, jokios naudos.

Anot vedėjo pavaduotojo, kol kas vienintelė išeitis – laukti gatvės rekonstrukcijos darbų pradžios.

Saulius JUŠKEVIČIUS

Total
0
Dalinasi
Related Posts