Bėk per Naujus!    

Sausio 1-ąją sporto klubo „Lukas“ bėgikai surengė tradicinį bėgimą-akciją „Bėk per Naujus“.

10 valandą ryto Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bėgikai rinkosi aikštelėje prie Ginkūnų „TAU“ prekybos centro. Iš čia jie pradėjo tradicinį bėgimą-akciją „Bėk per Naujus!“. Pagrindinis renginio tikslas buvo neužsisėdėti ilgai prie stalo po Naujųjų metų sutikimo, o aktyviai pajudėti, pabėgioti, išprakaituoti nereikalingas kalorijas ir svarbiausia – gerai praleisti laiką, pasveikinti praeivius bei ratuotus.

Šį kartą susirinko vienuolika bėgikų: Darius Abartas, Matas Baura, Neda Dovidaitytė, Brajanas Gutierrez Pažėra, Ričardas Kanišauskas, Nijolė ir Vidas Kriščiūnai, Arnas Lukošaitis, Dalia Lukošienė, Artūras Monstavičius ir Mikas Montvilas.

Oras buvo kiauliškai-pavasariškas: temperatūra siekė apie 3 laipsnius šilumos, pūtė stiprokas vėjelis, lynojo. Iš aikštelės bėgikų būrelis bėgo per Ginkūnus, vėliau pasuko Šiaulių miesto link, prie tarpinio finišo – centrinės miesto eglės. Ten šiek tiek pasimankštino, užsidegė po bengališką ugnelę, nusifotografavo ir tuo pačiu maršrutu grįžo atgal. Nuotaikos buvo superinės, juo labiau, kad grįžo pavėjui, o Dalia Lukošienė pasirūpino, kad grįžus bėgikai atgautų jėgas mandarinais ir saldainiais. Tikimasi, kad šis gražus bėgimas-akcija įvyks ir kitais metais bei bus dar masiškesnis.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Pergalė pro pratęsimo

Toliau vyksta RKL „B“ diviziono varžybos „A“ grupėje. Šiaulių rajono „Kuršėnų SM-Grafų furniture“ vyrų krepšinio komanda Kuršėnuose po…