Bėk per Naujus!

Sausio 1 dieną, 10 valandą, mūsų rajono sporto klubo „Lukas“ bėgikai rinkosi aikštelėje prie Ginkūnų „TAU“ prekybos centro. Iš čia jie pradėjo tradicinį bėgimą-akciją „Bėk per Naujus!“.

Pagrindinis renginio tikslas buvo neužsisėdėti ilgai prie stalo po Naujųjų metų sutikimo, o aktyviai pajudėti, pabėgioti, išprakaituoti nereikalingas kalorijas ir svarbiausia – gerai praleisti laiką, pasveikinti praeivius bei ratuotus. Šį kartą bėgančių susirinko aštuoni: Matas Baura, Neda Dovidaitytė, Ilja Jakimčiuk, Nijolė ir Vidas Kriščiūnai, Dalia Lukošienė, Mikas Montvilas, Deividas Rastokas. Aidas ir Aivaras Lukošiai buvo ratuoti dviratėmis priemonėmis. O bėgančius ir važiuojančius įamžino ir gerą nuotaiką bei ūpą palaikė po menisko operacijos atsigavinėjantis Arnas Lukošaitis. Oras buvo žiemiškai-pavasariškas: temperatūra siekė apie nulį laipsnių, pūtė vėjelis, švietė saulutė. Iš aikštelės klubiečių būrelis bėgo per Ginkūnus, vėliau pasuko Šiaulių miesto link, tarpinio finišo – centrinės eglės. Ten šiek tiek pasimankštino, užsidegė po bengališką ugnelę, nusifotografavo ir tuo pačiu maršrutu grįžo atgal.

Bėgikų teigimu, nuotaikos buvo superinės, grįžę atgavo jėgas užkandžiaudami mandarinais, sausainiais ir saldainiais bei gurkšnodami šiltą arbatą. Bėgikai tikisi, kad šis gražus bėgimas-akcija įvyks ir kitais metais bei bus dar masiškesnis ir visiems linki sveikų ir sportiškų metų.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Arno LUKOŠAIČIO nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts