Automobilius spardę chuliganai areštinėje nusiramino

Rugsėjo 10-osios vidurnaktį Kuršėnuose gyvenanti Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato vyriausioji tyrėja Sandra Jakė jau rengėsi miegoti, kai išgirdo netoli jos gyvenamo daugiabučio sklindančius riksmus,  triukšmą, šuns lojimą.

Tačiau naktį neapšviestoje teritorijoje nieko  įžvelgti nebuvo įmanoma. Kai bildesys pasigirdo po jos pačios  langais, Sandra pamatė viesulu pralekiančius ir automobilius spardančius tris jaunuolius. Įšokusi į treningus ir telefonu paskambinusi kolegoms, ji puolė paskui juos. Netrukus atvykęs patrulių ekipažas prisijungė prie pareigūnės ir mikrorajone pradėjo chuliganų paiešką. Greit trijulė buvo sulaikyta. Du 17-mečiai ir ir vienas 20-metis buvo neblaivūs. Du jų – vidutinio girtumo (1,74 prom. ir 1,73 prom.), vienas – lengvo (1,44 prom.). Be to, paimti mėginiai jaunuolių apsvaigimui nuo narkotikų nustatyti. Sulaikomi vaikinai pareigūnams priešinosi, bandė sprukti, Tačiau visi trys atsidūrė areštinėje. Šie kuršėniškiai policijos pareigūnams žinomi, 20-metis yra teistas už fizinio skausmo sukėlimą ir automobilio vairavimą išgėrus.

Sulaikytiesiems pareikšti įtarimai dėl viešosios tvarkos pažeidimo, tačiau savo kaltės  jie nepripažįsta.  Pirminiais duomenimis, girti vaikinai suniokojo apie 10 automobilių. Nukentėjusiųjų ratas tikslinamas.

                      Atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts