Aptarti aktualūs rajonui klausimai    

Rajono meras Antanas Bezaras susitikime su Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos direktoriumi Egidijumi Skrodeniu, laikinai einančia direktoriaus pavaduotojo pareigas Neringa Kryževičiene bei kitais atstovais aptarė aktualių klausimų Šiaulių rajono savivaldybei sprendimą.

Visame pasaulyje garsi vieta – Kryžių kalnas, įsikūręs Šiaulių rajone, Meškuičių seniūnijoje, apie du kilometrai nuo valstybinės reikšmės magistralinio kelio Ryga–Tauragė–Kaliningradas, prie valstybinės reikšmės rajoninio kelio. Į Kryžių kalną atvyksta turistai, moksleiviai, piligrimai, viso pasaulio žmonės. Visuomeniniu transportu į Kryžių kalną ir atgal vykstantys žmonės priversti apie dviejų kilometrų atkarpą nesaugiai eiti rajoninio kelio kelkraščiu.

Meras kreipėsi į E. Skrodenį su prašymu rasti galimybių šioje kelio atkarpoje suprojektuoti ir įrengti pėsčiųjų taką. Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos vadovas patikino, kad ši problema bus sprendžiama ir pažadėjo kitais metais skirti lėšas projekto rengimui ir jo įgyvendinimui.

Meras taip pat prašė, kad Automobilių kelių direkcija atliktų asfalto dangos remontą aplink Kuršėnų L. Ivinskio aikštės teritoriją. Aptarus šį klausimą, pasak E. Skrodenio, Automobilių kelių direkcija įtrauks į 2018 metų planus magistralinio kelio Šiauliai–Palanga atkarpos apie Kuršėnų miesto L. Ivinskio aikštę asfalto dangos atstatymo darbus.

Šiaulių rajono savivaldybė į 2018 metų kapitalo investicijų programą įtraukė pėsčiųjų ir dviračių tako rekonstravimo darbus Kuršėnų mieste, Vytauto g. Rajono meras ir Automobilių kelių direkcijos vadovas sutarė bendradarbiauti dėl minėto tako įrengimo, nes pėsčiųjų–dviračių takas ribojasi su valstybinės reikšmės keliu.

Susitikime meras Antanas Bezaras iškėlė klausimą dėl pėsčiųjų–dviračių tako įrengimo valstybinės reikšmės Šiauliai–Gruzdžiai–Naujoji Akmenė automobilių kelyje nuo Šiaulių miesto iki Bridų gyvenvietės, kad rajono gyventojams būtu saugu važiuoti į Šiaulių miestą.

Šiaulių rajono meras džiaugėsi, kad su Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos direktoriumi Egidijumi Skrodeniu ir jo atstovais vyko konstruktyvus pokalbis, po kurio tikimąsi palankių sprendimų ir geranoriško bendradarbiavimo.

Parengta pagal Savivaldybės inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts