Apdovanojimas rajone veikiančiai įmonei

Pirmadienį surengtame Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos kasmetiniame apdovanojimų renginyje, kuriame buvo apdovanoti konkursų „Lietuvos eksporto prizas 2019“ ir „Lietuvos metų verslininkė/vadovė“  nugalėtojai, apdovanojimas įteiktas ir Šiaulių rajone veikiančios įmonės UAB „Grafų baldai“ vadovui Žydrūnui Griniui.

Jam įteikta sidabrinė „Darbo žvaigždė“. Renginyje dalyvavo ir Šiaulių prekybos pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška, Šiaulių miesto įmonių vadovai.

Renginyje dalyvavęs Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, sveikindamas renginio dalyvius, sakė, jog šaliai labai svarbi eksporto, kuris yra visos ekonomikos variklis, plėtra.

Renginyje akcentuota, jog Vyriausybė yra patvirtinusi 2021–2030 metų nacionalinį pažangos planą, kuriuo siekiama nustatyti pagrindinius ateinantį dešimtmetį valstybėje siekiamus pokyčius, užtikrinančius pažangą socialinėje, ekonominėje, aplinkos bei saugumo srityse, ir sutelkti finansavimo šaltinius šiems pokyčiams įgyvendinti. Priimtas Vyriausybės inicijuotas Investicijų ir Pelno mokesčio įstatymų paketas stambioms vietinio ir užsienio kapitalo investicijoms pritraukti. Įstatymų pakete numatytos kur kas greitesnės ir paprastesnės investuotojo įsikūrimo procedūros bei paskatos investuotojus priimančioms savivaldybėms.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

LRV kanceliarijos nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts