Antrame Vilniaus karatė lygos etape toliau sėkmingai renkami taškai

Praėjusį savaitgalį vyko Vilniaus karatė lygos antras etapas. Kuriame susirinko dalyvauti beveik 500 dalyvių, iš kurių 25-ki Kuršėnų karatistai.

Kuršėnų sportininkai sėkmingai rinko taškus abiejose rungtyse. Kata – nekontaktinėse kovose ir Kumite – kontaktinėse kovose.

Iš viso iškovotos net 28-ios prizinės vietos. Geriausiai sekėsi Lukui Neimantui, kuris abiejose rungtyse tapo čempionu. Taip pat kata rungtyje čempione tapo Miglė Misiulytė, o kumite rungtyje Nojus Grikštas, Kajus Jonaitis, Teodora Kaveckaitė ir Gvidas Rimkus.

Kumite rungtyje antras vietas iškovojo: Titas Černiauskas, Augustinas Dvarionas, Heilė Glodenytė, Rokas Jankauskis, Kristijonas Pocius ir Julius Simonovičius, o kata Geraldas Dvarionas.

Trečias vietas laimėjo kumite rungtyje: Lukas Ališauskas, Geraldas Dvarionas, Mindaugas Lidys ir Raigardas Salyga, kuris taip pat trečias buvo ir kata rungtyje, kartu su Roku Jankauskiu ir Kristijonu Pociumi.

Tokie puikūs rezultatai leido bendroje įskaitoje užimti ketvirtą vietą iš 19 komandų. Pavasarį vyks paskutinis, trečiasis etapas, po kurio bus sumuojami visi taškai ir bus išaiškinti Vilniaus karatė lygos laimėtojai sportininkai ir klubai.