Anekdotai apie anūko kiaurą pasienį

Juokiasi iš Bražuolės tilto sprogdintojų visas margas pasaulis. Šitiek turime policijos, pribaudusios senukus už kaukių nedėvėjimą lauke, armijos, šaulių, NATO bezdelninkų- bet kas dieną iš Gudijos plūsta po 50 pabėgėlių, atseit, 26 su korono komercinės ligos virusu.

Prašoma latvių, estų pagalbos neutralizuoti šitą baisinę problemą, sukamos galvos, kur apgyvendinti?

Pirmu smuiku turi griežti Vilniaus lobistas Šimašius, išdavęs teismui ne vieną Gudijos opozicionierių ir Pagėgių buvęs meras, kuris atvykstant didelėms „fūroms“ su cigariukais iš karto duodavo nurodymus telefonu policijai ir muitinei praleisti kontrabandininkus.

Visa Tauragė, Jurbarkas gyvena iš spirito ir pypkučių, asmeniškai žinau piliečius, kurie juokiasi iš pasienio užkardų nes dėl dviejų pakelių tabako niekas į Sovetską nevyks – suderinama net su komisarais, politikais. Dėl vienos varpos kombainas nekuriamas.

Vilniuje gudų pilna, Rudamina jų štabas, jie sėdi administracijoje, gatvių pavadinimai gudiški. Anūkas su šake kovoja prieš vėjo malūnus. Druskininkų sanatorijai areštai jau nuimti. Šimonytė baugina ketvirtąja banga, tornadu – nieko, būrai mūsų kantrūs, viską iškęs, tik įdomu, iš kokių rezervų bus pinigėlis greitiems testams?

Sapiega suimtas prisipažino, kad perversme dalyvavo Lietuva ir JAV nuversti Lukašenką.  Cichanauskaja bastosi po svietą užuot ėjusi dirbti, neaišku kieno lėšomis apatiniai nuperkami – nestovės susmirdusi prieš Mortos mokyklos įkūrėjus.

Dar metai, kiti ir plūs po kaimus Ruandos, Zimbabvės pabėgėliai. O gal yra nauda, gal koks svetimšalis sudomins ir senmergaitę su akiniais? Kas senatvėje paduos arbatos puodelį??

Ruslanas Baranauskas – apžvalgininkas

Total
0
Dalinasi
Related Posts