5 taisyklės, kuriomis verta vadovautis ieškant televizoriaus

Daugelis iš mūsų noriai leidžia vakarus prie televizoriaus ekrano – šie įrenginiai jau daugybę metų yra tapę neatsiejama kasdienybės dalimi. Tobulėjančios technologijos stipriai palietė ir šią sritį, todėl tuomet, kai ateina laikas atsinaujinti, klausimas, kokį televizorių pirkti, dažnai pareikalauja nemažai laiko ir pastangų. Visgi, jei vadovausitės pagrindinėmis taisyklėmis, surasti atsakymą pavyks kur kas greičiau.

  1. Apsispręskite dėl kainos. Tai pagrindinis aspektas, kuris leis gerokai susiaurinti Jūsų paieškos lauką – televizorių kainos gali skirtis net keliais kartais, todėl jau iš anksto turėtumėte numatyti, kiek lėšų ketinate skiri šiam pirkiniui. Tačiau net ir nusprendę pataupyti, galėsite atrasti ne vieną vertingą pasiūlymą – šiems prietaisams dažnai taikomos akcijos, kuomet net ir itin modernūs televizoriai pigiau parduodami. Be to, kaina šiuo atveju dažniausiai byloja ne apie kokybę, bet apie funkcionalumą.
  2. Apgalvokite, kur jį statysite. Nuo to iš dalies priklausys ekrano dydis, kurio pasirinkimui taip pat reikėtų paskirti pakankamai dėmesio. Tokiu atveju geriausia pasitelkti nesudėtingus skaičiavimus: jei išmatuosite atstumą nuo sofos iki televizoriaus, ir padalinsite jį iš 2-3, sužinosite, koks įstrižainės dydis šiai erdvei būtų geriausias. Nors dažnai manoma, kad didesnis ekranas užtikrins didesnį komfortą, tokia nuomonė yra klaidinga – jei sėdėsite arti didelio ekrano, galite matyti ne tobulą vaizdą, bet atskirus jo taškus.
  3. Atkreipkite dėmesį į maksimalią raišką. Tai dar vienas svarbus parametras, nuo kurio priklausys matomo vaizdo kokybė: kuo ji didesnė, tuo tikslesnius elementus pavyks įžiūrėti. Šiuo metu pačias įspūdingiausias galimybes gali pasiūlyti 4K raišką turintys televizoriai, tačiau vertėtų žinoti, jog ši technologija geriausiai atsiskleidžia tuomet, kai įstrižainė siekia bent jau 40 colių. Žinoma, už aukščiausią vaizdo kokybę teks susimokėti, tačiau jei Jus domina televizoriai pigiau, galite rinktis ir kiek mažesnę raišką turinčius prietaisus – šiuo atveju tikrai bus iš ko pasirinkti.
  4. Pasirinkite ekrano tipą. Svarstydami, kokį televizorių pirkti, į šį aspektą atsižvelgiama pakankamai retai, tačiau jei atidžiau panagrinėsite jo svarbą, netrukus pakeisite savo nuomonę. Pagal ekrano technologiją galima nusakyti tam tikras televizoriaus savybes. LCD modeliai mažai sveria, sunaudoja mažiau energijos, LED – puikiai atkuria spalvas ir kontrastuoja vaizdą, tuo tarpu OLED technologiją turintys įrenginiai užtikrina ypač aukštą, visų poreikius tenkinančią vaizdo kokybę. Taigi žinodami šiuos privalumus, lengviau apsispręsite dėl tinkamiausio modelio. Visi šie ir kiti televizoriai pigiau parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje.
  5. Pagalvokite apie papildomas funkcijas. Šiuolaikiniai televizoriai gali nustebinti ne tik puikiu ekrano vaizdu, bet ir kitomis papildomomis galimybėmis, todėl iš anksto pravartu nuspręsti, kurios iš jų Jums bus reikalingos. Nors toks funkcionalumas dažnai pareikalauja papildomų išlaidų, vertėtų atminti, jog televizorių dažniausiai renkamės ilgesniam laikotarpiui, todėl jis turėtų atitikti bent jau dabartinius mūsų lūkesčius. SMART TV, 3D vaizdo, lenktas ekranas – tai tik keletas tokių galimybių, tad rinkdamiesi turėtumėte atidžiau panagrinėti visus pateikiamus parametrus.

Apgalvoję visus šiuos aspektus, kur kas lengviau nuspręsite, kuris televizorius labiausiai atitiktų visus Jūsų poreikius. Šių prietaisų pasirinkimas itin platus, tad nesvarbu, kokie bus Jūsų lūkesčiai – bet kuriuo atveju pavyks surasti geriausią variantą.

Total
0
Dalinasi
Related Posts