5 svarbiausi tobulo kambario bruožai

Nesvarbu, ar ruošiamės atnaujinti virtuvę, ar planuojame miegamojo, ar kito kambario remontą, visuomet norisi, kad ši patalpa visapusiškai pateisintų mūsų lūkesčius. Nors kiekvienai patalpai keliami reikalavimai šiek tiek skiriasi, yra keletas svarbiausių bruožų, kuriuos galima pritaikyti visoms kambario erdvėms. Kokioms savybėms tuomet vertėtų skirti daugiausiai dėmesio?

  1. Funkcionalumas. Tai vienas esminių aspektų, leidžiančių maksimaliai išnaudoti turimą erdvę, todėl dažniausiai rekomenduojama pirmenybę teikti funkcionalesniems baldams bei įvairiems įrenginiams. Vienas iš geriausių pavyzdžių būtų sofa lova, kaina iš tiesų atitinkanti kokybę. Tokį baldą galima pritaikyti tiek svetainėje, tiek vaiko kambaryje (o iš bėdos – ir miegamajame), o jei pasirinktumėte ir patalynės dėžę turintį variantą, iš dalies galėtumėte išspręsti daiktų sandėliavimo problemas. Funkcionalių sprendimų pavyks atrasti ir kur kas daugiau, tad jeigu siekiate tobulumo – tai turėtų būti pirmasis Jūsų žingsnis.
  2. Komfortas. Kiekvienas kambarys turi būti patogus Jums patiems – tik tuomet jame galėsite maksimaliai atsipalaiduoti ir iš tikrųjų jausitės kaip namuose. Svetainėje komfortą dažniausiai garantuoja sofos ar foteliai, tuo tarpu virtuvėje – patogus baldų komplektas. Visgi, tikriausiai sutiksite, jog daugiausiai patogumo norisi miegamajame – dėl to pirmiausia visuomet ieškome patogios lovos ir čiužinio. Tokiems pirkiniams dažniausiai negailime pinigų – juk nuo šių gaminių priklauso mūsų komfortas ir kasdienis produktyvumas. Tačiau jei norisi sutaupyti ir Jus domina pigios lovos ar čiužiniai, akcija – bene palankiausias metas įsigyti šias prekes gerokai pigiau.
  3. Tvarka. Siekiant užtikrinti tvarkingą aplinką, vertėtų vadovautis viena paprasta taisykle – kiekvienas daiktas privalo turėti konkrečią savo vietą. Tad jeigu dar tik pradedate kurti kambario interjerą, turėtumėte pagalvoti, kiek daiktų laikysite būtent šioje erdvėje ir pagal tai pasirinkti atitinkamą lentynėlių ar spintų skaičių. Sandėliavimui puikiai tinka ir indaujos, vitrinos ar komodos – visų šių baldų dydis priklausys nuo Jūsų poreikių. Tiek šie gaminiai, tiek spintos internetu parduodami el. parduotuvėje Pigu.lt– čia tikrai turėsite iš ko pasirinkti.
  4. Darnus interjeras. Kruopščiai pasirinkę kambario stilių ir apgalvoję kiekvieną jo detalę, sukursite jaukią ir malonią atmosferą, kurioje tiek Jūs, tiek užklydę svečiai galės jaustis patogiai. Dažniausiai rekomenduojama išlaikyti vientisą dizainą ir tiek baldus, tiek kitus patalpoje esančius elementus derinti tarpusavyje – tuomet išvengsite chaoso ir sukursite subtiliai atrodantį interjerą. Visgi, šiuo atveju galimi patys įvairiausi eksperimentai – juk savo namuose galite drąsiai išbandyti net ir pačias netikėčiausias idėjas.
  5. Erdvumas. Patalpos paversti didesne, nei ji iš tikrųjų yra, Jums tikrai nepavyks, tačiau galite pasistengti, kad kambarys atrodytų bent šiek tiek erdvesnis, arba kitaip tariant – tiesiog jo neperpildykite. Siekiant erdvumo, svarbiausia išlaikyti kambario proporcingumą. Tad būtinai nusibraižykite kambario planą, atidžiai rinkitės baldų matmenis ir pagalvokite, ar įgyvendinus tam tikrus sprendimus, užteks vietos patogiam praėjimui – tik tuomet patalpoje iš tiesų galėsite jaustis patogiai.

Šiuos bruožus šiek tiek pasistengę galite priskirti praktiškai bet kuriam kambariui – prireiks tik Jūsų laiko ir kūrybiškumo. Tačiau remonto darbus namuose atliekame pakankamai retai, tad dėl tokių rezultatų verta iš tikrųjų verta daugiau padirbėti!

Total
0
Dalinasi
Related Posts