100 balų įvertinimus gavusiems abiturientams ir jų tėveliams – mero padėkos

Liepos 20-ąją Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius ir vicemeras Eimantas Kirkutis įteikė padėkas ir atminimo dovanas su Šiaulių rajono savivaldybės simbolika abiturientams, iš valstybinių brandos egzaminų gavusiems 100 balų įvertinimus.

Mero padėka įteikta Brigitai Trambavičiūtei, Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos IVGC klasės mokinei, 100 balų įvertinimą gavusiai lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio brandos egzamine. Padėka įteikta ir Brigitą į mero priėmimą atlydėjusiems tėveliams Daivai Bagvilaitei ir Vytautui Augustauskui.

Mero padėka įteikta Arnui Katiliui, Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos IVGA klasės mokiniui 100 balų įvertinimą gavusiam lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio brandos egzamine, taip pat padėkota jo tėveliams Jurgitai Katilienei ir Andriui Katiliui.  

Mero padėka įteikta Ernestui Valentinui, Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos IVGA klasės mokiniui, informacinių technologijų valstybiniame brandos egzamine gavusiam 100 balų įvertinimą. Padėka skirta ir Ernesto tėveliams Ingai bei Raimondui Valentinams, kurią atsiėmė Ernesto mama Inga.

Į mero priėmimą neturėjusiems galimybės atvykti Titui Ašinskui, Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos IVGA klasės mokiniui, gavusiam užsienio kalbos (anglų) valstybinio brandos egzamine 100 balų įvertinimą bei jo tėveliams Akvilei ir Aurimui Ašinskams padėkos bus perduotos vėliau.

Po iškilmingo pasveikinimo prie kavos puodelio jaukiam pokalbiui susėdę ceremonijos dalyviai kalbėjosi apie abiturientų planus, dalijosi prisiminimais apie egzaminus, mokslo metus, mokyklą.

100-ininkai „prisimatavo“ mero kėdę, kurioje sėdėdami atsakinėjo į rimtus ir linksmus klausimus, dėkojo mokytojams, draugams, tėvams.

Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius pasidžiaugė  labai brandžiomis abiturientų mintimis ir planais.

Šiemet Šiaulių rajono abiturientų gautų balų vidurkis, lyginant su 2022 m., didesnis iš šių dalykų: matematikos, užsienio k. (anglų), geografijos, biologijos, informacinių  technologijų.

Šiaulių rajono savivaldybės mero patarėja Rita Žadeikytė

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Ieškomas smurtautojas

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai ieško nuo ikiteisminio tyrimo besislapstančio  64 metų šiauliečio VYTAUTAS RAMANAUSKO. Vyras …