Lietuvos jaunimo darbuotojų stalo futbolo turnyras Kuršėnuose

Paskutinis sausio penktadienis Atvirame Šiaulių rajono jaunimo centre buvo pilnas šurmulio, gerų emocijų, naujų pažinčių ir šiek tiek konkurencinės įtampos. Šurmuliavo jaunimo centre šį kartą ne jaunimas. Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro iniciatyva, pirmą kartą suorganizuotas Lietuvos jaunimo darbuotojų stalo futbolo turnyras.

Stalo futbolo, nes tai vienas populiariausių žaidimų jaunimo centruose, kurį jaunimo darbuotojai su jaunimu žaidžia. Ši iniciatyva neapsiribojo vien žaidimu. Tikslas buvo jaunimo darbuotojams iš skirtingų miestų susitikti, susipažinti, pasidalinti patirtimis, pasimokyti vieni iš kitų.

Idėją su džiaugsmu palaikė Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Departamentas įsteigė pereinamąją taurę pirmos vietos laimėtojams. Taurę gamino patys Jaunimo reikalų departamento darbuotojai. Atstovai iš departamento jaunimo darbuotojams pristatė naujausias žinias susijusias su finansavimo konkursais ir jaunimo darbuotojų sertifikavimo pradžia.

Prie šios iniciatyvos prisijungė ir Atviro darbo su jaunimu Lietuvoje pradininkas, supervizorius, provokatyviosios terapijos specialistas, mokymų vadovas Artūras Malinauskas. Atviro darbo su jaunimu koncepcijos kūrėjas Artūras skaitė pranešimą apie tai „Kokius įvarčius ugdymo procese įmušame žaisdami stalo futbolą su jaunimu?“.

Į renginį buvo pakviesti visų Lietuvoje veikiančių atvirų jaunimo centrų ir erdvių jaunimo darbuotojai. Iš viso užsiregistravo 16 komandų iš Telšių, Rietavo, Gargždų, Tauragės, Rokiškio, Ramygalos, Vilniaus, Druskininkų, Ukmergės, Akmenės, Pakruojo ir Radviliškio. Dalyviai atvyko su palaikymo komandomis, tai centre šurmuliavo apie 50 jaunimo darbuotojų. Įtemptoje kovoje pirmąją vietą laimėjo Radviliškio jaunimo darbuotojų komanda. Antrąją vietą iškovojo renginio šeimininkai – Kuršėnų jaunimo darbuotojai. Trečiosios vietos taurė iškeliavo į Vilniaus atvirą jaunimo centrą. Sutarta, kad 2021 metais Lietuvos jaunimo darbuotojų stalo futbolo turnyras vyks Radviliškyje.

Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro darbuotojai dėkoja Šiaulių rajono Jaunimo reikalų koordinatorei Simonai Dambrauskienei už idėjos palaikymą ir pagalbą kuriant jaukias erdves svečiams. Taip pat Simonai Špakauskaitei už nuotraukas ir Domui Adomaičiui už pagalbą organizuojant turnyrą. Sakom ačiū ir jaunimo centro lankytojams, kurie dienai užleido jaunimo centro patalpas jaunimo darbuotojams.

Kristina PINSKIENĖ

Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro vadovė

Simonos ŠPAKAUSKAITĖS nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts