Kuršėniškis moteriai grasino… lytiniu organu

Akivaizdžiai neblaivus kaimynas namo kieme elgėsi kaip ekshibicionistas. 35-erių metų vyras, apsinuoginęs prieš daugiau nei dvigubai vyresnę kaimynę ir viešai demonstruodamas savo lytinius organus, grasino susidorojimu. Moteriai toks elgesys nepatiko, todėl ji iškvietė policiją.

Kuršėnuose, Daugėlių gatvėje, dviejų kaimynų bendravimas peržengė visas leistinas padorumo ribas. Policijos duomenimis, kurioziškas ir nemalonus incidentas įvyko privataus namo kieme vidury baltos dienos. Akivaizdžiai neblaivus vyras, nes nusistatyti girtumą jis atsisakė, matant aplinkiniams, 71-erių kaimynei ne tik demonstravo savo lytinius organus, bet tai darė plūsdamasis necenzūriniais žodžiais ir grasino susidoroti su ja fiziškai. Kuršėniškė dėl tokio vyro elgesio ne tik iškvietė policijos pareigūnus, bet ir suraitė pareiškimą.

Pareigūnai ekshibicionistą išsivežė ir uždarė į Šiaulių AVPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Pareigūnai aiškinasi, kas paskatino dvigubai jaunesnį vyrą būtent tokiu būdu reikšti nepagarbą gerokai vyresnei kaimynei. Už viešosios tvarkos pažeidimą jam gresia viešieji darbai arba bauda, laisvės apribojimas arba areštas ar net laisvės atėmimo bausmė iki dvejų metų.

Total
0
Dalinasi
Related Posts