Aukštelkės bendruomenė sukvietė pasikalbėti apie darbus, švente ir planus

Aukštelkės kaimo bendruomenės „Aukštarūžė“ pirmininkės Violetos Budreckienės kvietimu į biblioteką pasikalbėti apie svarbiausius ir aktualiausius priemiestinės gyvenvietės reikalus atvyko rajono meras Antanas Bezaras, Aukštelkės bažnyčią aptarnaujantis kunigas Tomas Ūksas, Šiaulių kaimiškosios seniūnijos seniūno pavaduotojas Ričardas Šiumberevičius.

Susitikime dalyvavo ir idėjomis dalijosi Aukštelkės mokyklos direktorius Vaidas Bacys, mokyklos administracijos ir pedagogų atstovai, gausiai susirinkę Aukštelkėje veikiančių verslo įmonių savininkai, ūkininkai, aktyvūs bendruomenės nariai.

Rajono meras Antanas Bezaras pasidžiaugė, kad Aukštelkė sparčiai gražėja, daugėja jaunų šeimų, vaikų ir bendruomeniškų veiklų, kurios vienija kaimo žmones prasmingiems darbams. Meras pasidžiaugė, kad Aukštelkės kaime 2019 metais buvo atliktas Ramunių gatvės kapitalinis remontas įrengiant asfalto dangą su kelkraščių tvirtinimu, taip pat išasfaltuotas privažiavimas prie mokyklos. Bendra šių rangos darbų kaina – per 375 tūkstančius eurų, o išasfaltuotos gatvės ilgis 1,310 kilometro.

Taip pat kalbėta apie tai, kad bus ieškoma galimybių sutvarkyti ir mokyklos kiemo dangą.

2020 metais planuojama atlikti Aukštelkės kaimo Spindulio gatvės kapitalinį remontą įrengiant asfalto dangą, o su gyventojų prisidėjimu planuojama pradėti Aukštelkės kaimo Pušyno, dalies Rūžos ir Ąžuolų gatvių tvarkymą.

Susirinkusieji diskutavo, kokioje kaimo erdvėje ir kaip paminėti Lietuvos Valstybės Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį, kurį minėsime kovo 11-ąją, kaip įamžinti šį svarbų naujausių laikų Lietuvos istorijai jubiliejų.

Pasidžiaugta bendrais darbais, atgijusia mokykla ir augančių mokinių skaičiumi, naujomis statybomis ir besiplečiančiu kaimu. Aukštelkėje įsikūrė ir sėkmingai veikia nemažai verslo įmonių, kurių savininkai noriai prisideda prie bendrų švenčių ir darbų.

Verslininkai ir seniūno pavaduotojas R. Šiumberevičius diskutavo, kaip galima būtų pagerinti kai kurių intensyviai naudojamų žvyrkelių būklę, svarstyta, kaip apjungti jėgas, kuo galėtų prisidėti Savivaldybė, verslininkai, ūkininkai, gyventojai.

Susirinkusieji nutarė, kad tokie bendri susirinkimai yra labai naudingi – gimsta naujų idėjų, geranoriškai pasitariama, kaip jas įgyvendinti, todėl bus bandoma organizuoti tokius susitikimus bent kartą per ketvirtį.

Po susitikimo meras A. Bezaras ir seniūno pavaduotojas R. Šiumberevičius apvažiavo Ramunių gatvę, kurioje įrengtas asfaltas, taip pat ir žvyrkelius, vedančius į verslo įmones.

Rita ŽADEIKYTĖ rajono mero padėjėja

Ritos ŽADEIKYTĖS nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts